Přerov – Slavia 4:2 (kon.) | Kolín – Kadaň 2:3 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Prostějov 2:5 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Hattrick VLASTIMILA DOSTÁLKA! Ten se nemýlil do prázdné branky Slavie a dvě minuty před koncem třetí třetiny zvyšuje na 4:2! Se Slavií to už nevypadá dobře. Asistence: Filip Král.

57:05
    Kuťák nebyl od srovnání dorážkou daleko, Kacetl na něj po vyražení puku ale vytáhl skvělý zákrok!
    55:30 Vlastimil DOSTÁLEK - 3:2

55:30
    Zubři si čtyři a půl minuty před třetí sirénou berou vedení zpátky! Ve svižném tempu Filip Král přesunul hru do útočné třetiny, kde byli Slávisté znovu pokořeni v předbrankovém prostoru! Druhou branku zapsal VLASTIMIL DOSTÁLEK, který se po Králově přihrávce trefil pod horní tyč Michajlovovy branky! Asistence: Filip Král, Jan Süss.

52:25
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Petr Vampola – 2 min., hákování).

51:00
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., hrubost).

48:28
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., podrážení).

48:13
    Kubeš dobruslil kotouč až do útočného pásma, aby jej rychlým pasem poslal před bránu Čípovi! Jejich souhra ale gólem neskončila!

47:52
    Před Kacetlem vyrobila velký závar druhá formace hostů, kdy byl blízko gólu rozjetý Šteiner!
    45:24 Lukáš BUCHTA - 2:2

45:24
    Slavia právě vstřelila branku!
    I Pražané se dočkali využité přesilovky! Na modré čáře napřáhl LUKÁŠ BUCHTA, jehož střela prosvištěla až do Kacetlovy branky! Asistence: Tomáš Šmerha.

43:54
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., vysoká hůl).

42:49
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., hrubost).

42:38
    Na opačné straně zblízka zahrozil Pšurný, jehož ránu Michajlov zneškodnil vyrážečkou!

41:28
    Vlček nastřelil z pravého kruhu tyč Kacetlovy branky!

39:05
    Dostálek ujížděl na Michajlova zcela sám, v zakončení ale zvolil střelu na brankářovu vyrážečku, která třetímu gólu Přerova zabránila!

36:31
    Zubři byli od třetí využité přesilovky opravdu malý kousek! Ryšavý s Dvořákem aktivně doráželi na hranici brankoviště, ale Michajlov se v modrém půlkruhu skvěle roztáhl a domácí střely lapil!

34:37
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Doležal – 2 min., krosček).
    32:18 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:1

32:18
    Druhá využitá přesilovka v podání domácího Přerova, který jde do vedení! Pšurný střílel ze své pozice na pravém kruhu po křižném pasu Hrabala, když se před branku stahoval VLASTIMIL DOSTÁLEK. Ten Pšurného střelu nataženou holí nasměroval do branky! Asistence: Roman Pšurný, Josef Hrabal.

31:31
    V pěti proti třem si zahrají 32 sekund i domácí hráči.

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Marek Tomica – 2 min., krosček).

30:03
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaroslav Bednář – 2 min., vysoká hůl).

26:48
    Kuťák v pádu provětral ostrou střelou Kacetlovu lapačku, fauloval jej ale Jiří Krisl, jenž usedne na dvě minuty na trestnou za nedovolené bránění.

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., nedovolené bránění).

25:30
    Šmerhova střela byla ztečována někým ve skrumáži před Kacetlem a zastavila se až o pravou tyč!

24:19
    Přesilovka Pražanů byla velmi svižná a Zubrům způsobovala problémy. I díky tomu donutila domácí hráče faulovat a zahraje si 23 sekund proti třem.

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Král – 2 min., vysoká hůl).

22:42
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., nedovolené bránění).
    22:23 Tomáš DOLEŽAL - 1:1

22:23
    Je srovnáno! Lepší nástup Přerova do druhé třetiny vedl k vybojování přesilové hry, kterou domácí tým rychle využívá! TOMÁŠ DOLEŽAL byl pohotový při dorážení před brankovištěm, odkud doklepl kotouč za záda Michajlova! Asistence: Filip Král, Roman Pšurný.

22:02
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Šmerha – 2 min., sekání).

19:16
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Kružík – 2 min., držení).

18:03
    Slávisté přesunuli hru od jednoho mantinelu k druhému, kde dostal nabito Kuťák, odkrytou část branky ale netrefil a rozvlnil pouze boční síť!

16:13
    První velká šance Přerova! Matěj Svoboda se ocitl sám před brankou, kam dostal nahrávku od zadního mantinelu, do střeleckých statistik se však díky dobrému zásahu Michajlova nezapsal.

10:08
    A další volno před Kacetlem! Zubři takto nechali Slavii vystřelit už čtyřikrát, přičemž hned z prvního pokusu inkasovali! Tentokráte se o akci, která skončila střelou do brankářovy masky, postarala čtvrtá útočná formace hostů.

07:05
    Další nebezpečný výpad plynoucí ze špatné přerovské komunikace v obraně. Šteiner zpoza branky přihrál sjíždějícímu Bednářovi, ten ale nedokázal napodobit střelu Kafky ze čtvrté minuty!
    03:08 Petr KAFKA - 0:1

03:08
    První střela, první gól! Slávisté velmi dobře zvládli přechod do útoku a využili rozhozené přerovské obrany, když Vampola přesnou přihrávkou od zadního mantinelu před branku našel PETRA KAFKU a ten Kacetlovi nedal mnoho šancí zasáhnout. Asistence: Petr Vampola, Tomáš Šmerha.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 23. T. Doležal (F. Král, Pšurný), 33. Dostálek (Pšurný, Hrabal), 56. Dostálek (F. Král, Süss), 59. Dostálek (F. Král) – 4. Kafka (Vampola, Šmerha), 46. Buchta (Šmerha)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (Holík) – F. Král, Zbořil (A), Kubeš, R. Černý, Krisl, Kučeřík – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Süss, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Hajšman, Štefka – Hrabal.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Buchta, J. Novák (C), Gaspar, Hejda, D. Krejčí, Antoš, T. Duda – Kafka, Vampola, Šmerha – Tomica, Jaroslav Bednář, Šteiner – J. Doležal (A), Kuťák, Kružík – M. Ondráček, Vlček, Jar. Brož.

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Vašíček, Kučera