Irsko – Wales 0:0 (kon.) | Finsko – Bulharsko 2:0 (kon.) | Norsko – Rumunsko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Rakousko 0:1 (kon.) | Izrael – Česko 1:2 (kon.) | Skotsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Srbsko – Maďarsko 0:1 (kon.) | Rusko – Turecko 1:1 (kon.)
Srbsko
0:1 (0:1)
Maďarsko
Neděle 11.10.2020, 20:45 • Stadion Rajko Mitič (Bělehrad) • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 3

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera a dobrou noc! (22:41:18)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 6:6. Fauly: 13:21.

Dnešní utkání je u konce! Maďarsko bere po bojovném výkonu tři body! Srbsko bylo v celém utkání celkově aktivnějším mužstvem, ale nedokázalo si vytvořit mnoho vyložených šancí a proměňovat možnosti. Největší šanci měl v druhém poločase Vlahovič, který trefil tyčku.

90+4

90+4
    Poslední šance pro Srbsko bude rohový kop. Ten rozehraje kdo jiný než Dušan Tadič.

90+2
    Attila Szalai se na druhé straně hřiště dostal ke střeleckému pokusu, ale i jeho střela byla zblokována obránci.

90+1
    První možnost v nastaveném čase pro Srbsko je zblokována. Domácí ale stále neztratili balón.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Po centru Mladenoviče se dostali domácí ve vápně do zakončení. Střela ale skončila hodně vysoko nad hostující brankou.

88
    Botka si také počínal nedovoleně, Srbsko může rozehrát ze své poloviny. Závěr utkání se blíží.

87
    Radjonič šel do souboje příliš agresivně, takže rozhodčí pozastavuje hru. Maďaři mají několik desítek vteřin na oddechnutí.

86
    Gudelj po rychlé rozehrávce zvlolil střelu, která skončila u Gulacsiho, který ještě měl menší problémy, když mu míč vypadl. Brankář Lipska nakonec zvládl vše a skóre se tedy nemění.

85
    Po faulu budou mít domácí možnost přímého kopu zhruba z hranice velkého vápna.

83
    Maďarsko se dostalo k autovému vhazování na polovině, domácí však rychle napadají a získávají míč. Srbsko má posledních pár minut na případné vyrovnání.

82
    Po delší době pohrozili hosté. Nakonec si se vším poradil gólman Rajkovič, který po centru hlavičkou zhruba z penaltového puntíku míč chytl do svých rukavic.

81
    Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Srbsko).

80
    Tadič rozehrál rohový kop nakrátko, Srbsko pokračuje ve hře s míčem, Maďarsko se bude muset nadále bránit.

79
    Srbsko opět operuje před velkým vápnem Maďarska, nyní se po střele dostanou k další rozehrávce od rohového praporku, odkud opět míč pošle do hry kapitán Tadič.