Irsko – Wales 0:0 (kon.) | Finsko – Bulharsko 2:0 (kon.) | Norsko – Rumunsko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Rakousko 0:1 (kon.) | Izrael – Česko 1:2 (kon.) | Skotsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Srbsko – Maďarsko 0:1 (kon.) | Rusko – Turecko 1:1 (kon.)
Irsko
0:0 (0:0)
Wales
Neděle 11.10.2020, 15:00 • Aviva Stadium (Dublin) • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Je konec! Dnešní utkání nakonec branku nenabídlo, oba celky si tak rozdělí po bodu. Ani druhý poločas nám nepřinesl nic moc atraktivního, ba naopak jsme sledovali podobný výkon jako v prvním dějství. Ani jeden z celků si během druhého poločasu nevypracoval žádnou vyloženou šanci, avšak směrem dopředu byl o něco aktivnější Wales, který v koncovce zápasu hrál proti oslabenému soupeři, avšak přesto jsem se žádné branky nedočkali. (16:53:38)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11.

90+4

90+3
    Wales se v závěru tohoto zápasu nadechuje k náporu, nyní si pro změnu vybojoval rohový kop.

90+1
    Již nám běží první minuta nastaveného času, Wales si vyzkoušel standardku z levé strany. Ramsey posílal míč k hranici malého vápna, kde nebyl nikdo z kolegů.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Jayson Molumby, přichází Josh Cullen.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Wales se v závěru zápasu dostává k náporu, zcela určitě se ještě dočkáme nastavení.

88
    Nakonec se k sympatickému zakončení z dobrých třiceti metrů od branky dostal Brooks. Jeho rána směřovala doprostřed, což bylo pro Randolpha pohodlné.

87
    Ampadu si na pravém křídle všiml volného Robertse, který se ihned odvážil k centru do pokutového území. Tam se nejvýše do vzduchu dostal Duffy, který odvrátil.

86
    Na pravém křídle byl prostor zavřený, proto Ramsey musel vracet míč za sebe. Irsko se zatáhlo před vlastní pokutové území, kde odráží útočné akce soupeře.

85
    Wales se ihned s míčem přesunul na opačnou polovinu, kde si o nahrávku řekl také střídající Brooks, který před protihráčem vracel míč zpět na nohu Ampadua.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    To jsou věci! Nakonec druhou žlutou kartu vyfasoval domácí McClean, který tak předčasně musí do sprchy. Wales bude dohrávat v početní převaze.

83
    Žlutou kartu dostává Joe Morrell (Wales).

79
    Žlutou kartu dostává James McClean (Irsko).
    79. Horgan mířil nad branku.

79
    Po jeho centru se do nadějné šance dostal střídající Horgan, jehož hlavičku vykopl protihráč, avšak následná dorážka putovala vysoko nad branku.

78
    Po provedení autového vhazování jsme sledovali zpětnou nahrávku na domácího Duffyho. Ten ihned poslal míč zpět na útočnou polovinu kde centroval Stevens.