Irsko – Wales 0:0 (kon.) | Finsko – Bulharsko 2:0 (kon.) | Norsko – Rumunsko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Rakousko 0:1 (kon.) | Izrael – Česko 1:2 (kon.) | Skotsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Srbsko – Maďarsko 0:1 (kon.) | Rusko – Turecko 1:1 (kon.)
Finsko
2:0 (0:0)
Bulharsko
Neděle 11.10.2020, 18:00 • Helsingin Olympiastadion, Helsinki • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne! (19:54:29)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:10.

Na Helsinském olympijském stadionu jsme byli svědky dvou zcela odlišných poločasů. Zatímco první, bezbrankové dějství opanovalo Finsko, v druhém poločase dominovali, co se držení míče týče, Bulhaři. Paradoxně obě branky finského výběru přišly po změně stran z ojedinělých ofenzivních výpadů. Hosté si z globálního pohledu nedokázali vytvořit větší šance, kterými by na rychlé zásahy zareagovali.

90+3

90+3
    Smůlu v koncovce svého týmu se pokusil prolomit Todor Nedelev, svou dělovou kouli ale poslal vysoko, vysoko nad.

90+2
    Bulharským reprezentantům se vůbec nedaří vytvořit si jakýkoliv stálejší tlak.

90
    Hlavní rozhodčí si pro nás nechal na závěr poločasu ještě tříminutový přídavek.

90
    Alho se nechal skolit k zemi a vydobyl svému týmu na útočné polovině přímák.

89
    Ani tento rohový kop se Bulharsku nevyvedl.

89
    Glen Kamara se musel vrátit s probíjejícím se Karabeljovem, zdatným skluzem však protivníka odzbrojil.

88
    Centr z levé strany bulharského útoku přeletěl pokutové území.

88
    Finové nyní přelévají těžiště hry ze strany na stranu.

87
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Rasmus Karjalainen.
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Ilmari Niskanen, přichází Nikolai Alho.

86
    Popovův pas po lajně vyhnal Despodova do zámezí.

85
    Balón se opět mihotá mezi červenými dresy.

84
    Niskanen ještě zkusil své štěstí z takřka neřešitelné pozice, jeho kop ovšem nabral spíše ragbyové parametry.

83
    Bez doplnění spoluhráčů musel Teemu Pukki zpomalit svižný protiútok, tím pádem se však dostal do společnosti obránců, kteří mu zabránili v koncovce.

82
    Popov si vyhledal přihrávku z pravého křídla, po teči se ale bude kopat jen rohový kop.