Dukla Praha – Jihlava 3:3 (kon.) | Blansko – Táborsko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Vlašim 0:2 (kon.)
FK Dukla Praha
3:3 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 08.11.2020, 10:15 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:11. (12:09:30)

Body se na Julisce dělí a spokojenější bude s tímto faktem jihlavská Vysočina, která stáhla dvoubrankové manko z rychlopalby Dukly během 78 vteřin v úvodu zápasu. Pražené šli znovu do vedení v 79. minutě zásluhou Vojtěcha Hadaščoka, jenže už za dvě minuty po rohu stanovil konečné skóre hlavičkou po rohu Vojtěch Křišťál. Mužem zápasu a zejména jeho druhého poločasu je Tomáš Smejkal, který měl prsty u všech tří jihlavských gólů.
    Pro domácí je to třetí remíza v řadě, která znamená další vzdálení od kýženého čela tabulky a návratu do nejvyšší soutěže.
    Z Julisky se pro dnešek loučím, hezkou neděli!

90+2

90+2
    Ještě jedno taktické střídání provede Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Luis Arroyo, pár vteřin stráví na hřišti Justin Araujo-Wilson.

90+2
    Zcela volný Tomáš Lauko měl na kopačce rozhodnutí, jeho prudká křížná rána zleva však letí mimo zadní tyče.

90+1
    Tečovaná přízemní střela vynesla rohový kop Pražanům. Laukova přetaženého centru se však zmocnili hosté.

90
    Na tabuli nad hlavou čtvrtého rozhodčího Nedvěda svítí dvojka, tolik minut se ještě bude hrát po vypršení řádné hrací doby.

89
    Tentokrát to Smejkal nepotvrdil, centruje jen na hlavu jednoho z domácích stoperů.

88
    Kozma vypíchl míč Červovi na další roh. Ty jsou dnes účinnou zbraní obou soupeřů.

86
    V útoku je opět Dukla. Odražený míč napálil z 20 metrů vedle pravé tyče Mohamed Doumbia.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Štěpán Krunert.

83
    Skluzem vracel přetažený míč na malé vápno Preisler, hosté se ubránili.

82
    Hadaščokův průnik zastavuje Jihlava za cenu rohu.

81
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Už se zdálo, že rozehrávkou rohu nakrátko hosté pohrdnou, ale chyba lávky – Smejkalův parádní centr umístil na zadní tyči nikým nehlídaný VOJTĚCH KŘIŠŤÁL hlavou o zem do sítě.

80
    Smejkalův centr srazil Preisler podrážkou na roh.

79
    Dukla právě vstřelila branku!
    Doumbia si narazil s Ugwuem, obehrál dvojici protihráčů a na pravém křídle našel zcela volného VOJTĚCHA HADAŠČOKA, který nasadil gólmanovi jesle. Lancman si na míč stačil jen sáhnout.

78
    Lancman vytahoval centrovaný míč přes záda protihráče jen k Laukovi, který se ho pokoušel obstřelit, ale slabou placírku posílá jen k jihlavským hráčům.

Karel Jedlička

Branky: 7. Kozma, 8. Buchvaldek, 79. Hadaščok – 52. Smejkal, 56. Arroyo, 81. Křišťál

Karty:   72. Doumbia (DUK)

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:11.
    FK Dukla Praha: Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Kovaľ (73. Lauko), Kim (61. Hadaščok), Kozma (C), Doumbia, Preisler (85. Krunert) – Buchvaldek (73. Fábry), Ugwu.
    Náhradníci: Šťovíček – Kozel, Fišl

FC Vysočina Jihlava: Lancman – Vedral, Štefánek, Vlček, Horák – Lacko (C), Červ – Křišťál, Shudeiwa (65. Ševčík), Smejkal – Arroyo (90+2. Araujo-Wilson).
    Náhradníci: Doležal – Klobása

Rozhodčí: Machálek – Hock, Leška