Teplice – Liberec 1:2 (kon.) | Karviná – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Plzeň – Sparta 3:1 (kon.)
FK Teplice
1:2 (1:2)
FC Slovan Liberec
Neděle 08.11.2020, 14:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já všem děkuji za pozornost. (15:58:46)

Liberec si odváží z Teplic cenné tři body a po dvou prohrách v EL si spravil chuť. Branky dnes padaly pouze v prvním poločase. Za hosty se trefil Taras Kačaraba a Jakub Pešek. Za domácí vstřelil jedinou, ale zato krásnou branku Daniel Trubač. Ve druhém poločase poté Jakub Řezníček neproměnil pokutový kop. Teplicím nepomohlo ani vyloučení Jakuba Peška ze 70. minuty. Navíc v závěru byl také vyloučen domácí hráč, a to Tomáš Vondrášek. Liberec tedy veze z Teplic vítězství 2:1, což je ta nejdůležitější informace.

90+4

90+4
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Miroslav Dvořák.

90+4
    Jakub Mareš zasekl míč v šestnáctce, ale následná přihrávka našla pouze kopačku Jakuba Hromady.

90+3
    Pokračuje se v deseti na obou stranách a domácí mají již pouze dvě minuty na srovnání skóre.

90+2
    Tomáš Vondrášek (Teplice) zastavil faulem brejk Jana Matouška a uviděl ze tento čin ihned červenou kartu.

90+2
    Mario Pourzitidis odvracel oba centry Vukadina Vukadinoviće do zámezí.

90+1
    Sudí Ondřej Pechanec nastavuje utkání o 4 minuty.

90
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Aleš Nešický, přichází Radim Černický.

89
    Jan Knapík už se vysunul na hrot, ale Milan Knobloch byl v souboji před brankou úspěšnější a kryl před obráncem Teplic míč do svých rukou.

88
    Tlak Teplic malinko opadl. Imad Rondić a Daniel Kosek podrželi cenné vteřinky pro Liberec.

86
    Milan Knobloch opět králem vzdušného prostoru a smlsnul si na centru Tomáše Vondráška.

84
    Obléhání liberecké branky pokračuje, ale Jakub Řezníček si zpracovával míč v ofsajdové pozici, což asistent Hrabovský odhalil a zvedl svůj praporek nad hlavu.