Štrasburk – Lyon 2:3 (kon.) | Angers – Méty 1:1 (kon.) | Monaco – Montpellier 1:1 (kon.)
Nantes – Brest 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 1:3 (kon.) | Lille – Lens 4:0 (kon.)
Lille OSC
4:0 (1:0)
Racing Lens
Neděle 18.10.2020, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Druhý poločas přinesl noční můru pro hosty. Ti postupně přišli o dva hráče, kteří museli předčasně do sprch po udělení červené karty. Lille si tak v poklidu mohlo dokráčet pro své vítězství a ve druhém poločase se již tolik nenadřeli. Pokud by se Lens nedopustilo vykartování dvou hráčů, tak bychom určitě sledovali vyrovnanější boj o průběžnou první pozici Ligue 1. Nakonec se hostům dnešní zápas tuze nepovedl.
    Lille se v týdnu utká v rámci EL s pražskou Spartou, kterou nečeká rozhodně žádný lehký soupeř. (22:50:26)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:16.

90+1

90+1
    Nakonec jen jedna minuta nastavení, nejspíše i proto, že karty jsou již jasně rozdané.

90
    ...ten byl odehraný na krátko a Lillee se ujalo kombinace. Následné zakončení jde nad branku Lens.

90
    Po odehrání rohového kopu bude následovat další roh...

90
    Do šance se nyní dostával Jonathan David, jehož ránu blokoval obránce na roh.

89
    Předposlední minuta zápasu a uvidíme, jak dlouho ještě hlavní sudí nechá trápit hosty.

87
    Arnaud Muinga chtěl oslovit nabíhajícího Haidaru, ale jeho přihrávka byla nepřesná.

86
    Krátká snaha Lens o nějaký útok, ale jde poznat, že na hřišti mají o dva hráče méně a to se již těžko něco kombinuje.

85
    Míč nyní propadl na Yaziciho, který však nedokázal lépe zakončit a nyní moc nechybělo, aby Lens opět inkasovalo.

84
    Zápas se nám spíše dohrává a na domácích jde vidět, že se zároveň snaží šetřit síly pro nadcházející duel v Evropské lize.

83
    Centr se z rohového kopu příliš nepovedl, avšak Lille drží stále míč na svých kopačkách a tak tomu bude i dokonce utkání.

82
    Zeki Celik na pravé straně nedokázal odcentrovat před branku, avšak alespoň vybojoval rohový kop.

82
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází José Fonte, přichází Adama Soumaoro.

81
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Florian Sotoca, přichází Ismaël Boura.
    79. Yusuf YAZICI - 4:0

79
    Lille právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je YUSUF YAZICI, kterému stačily tři minuty na hrací ploše. Bamba jej oslovil a Yazici přesnou trefou k levé tyčce dává další zásah do sebevědomí hráčů Lens. Asistence: Jonathan Bamba.