Novosibirsk – Jokerit 3:4 (kon.) | Riga – Viťaz 0:0 (odl.) | Omsk – Ufa 3:4 (kon.)
konec
Avangard Omsk
3:4 (2:0, 0:2, 1:1)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 17.10.2020, 16:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Statistiky zápasu
    Střely na branku 27:38
    Trestné minuty 10:8
    Hity 15:12
    Vhazování 35:27 (18:58:42)
     
    Skončilo utkání mezi Omskem a Ufou, které muselo rozuzlit až prodloužení, respektive nájezdy. V dovednostní soutěži si lépe vedli hokejisté Ufy, když jejich vítěznou branku vstřelil ve čtvrté sérii Nikita Sošnikov, díky které Ufa vyhrála poměrem 3:4 na nájezdy.
     
    Konec zápasu.
    Nikita SOŠNIKOV - 3:4
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    Autorem vítězné branky je NIKITA SOŠNIKOV.
    Corban KNIGHT
     
    5. série
    1:2
    Corban Knight střelu na lapačku neproměnil.
    Teemu HARTIKAINEN
     
    5. série
    1:2
    Teemu Hartikainen Emila Garipova vymíchal, ale následně prázdnou bránu netrefil.
    Sergej TOLČINSKIJ
     
    4. série
    1:2
    Sergej Tolčinskij kotouč před Metsolu doslova procedil.
    Nikita SOŠNIKOV
     
    4. série
    0:2
    Nikita Sošnikov trefil přesně horní růžek.
    Reid BOUCHER
     
    3. série
    0:1
    Reid Boucher trefil pouze beton Metsoly.
    Markus GRANLUND
     
    3. série
    0:1
    Markus Granlund svůj bekhendový blafák proměnil.
    Oliwer KASKI
     
    2. série
    0:0
    Oliwer Kaski brankáře Ufy nerozhodil a pouze jej trefil.

    Tomáš Němčík

    Branky a nahrávky: 2. Kaski (Zernov), 7. Chochlačov (Zernov, Běreglazov), 58. Boucher (Činachov, Tolčinskij) – 29. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 38. M. Granlund (Korobov, Sošnikov), 41. Chochrjakov, rozh. náj. Sošnikov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Dmitrij Kugryšev (UFA)
    0:0   Jegor Činachov (OMS)
    2. série:
    0:0   Alexandr Kadějkin (UFA)
    0:0   Oliwer Kaski (OMS)
    3. série:
    0:1   Markus Granlund (UFA)
    0:1   Reid Boucher (OMS)
    4. série:
    0:2   Nikita Sošnikov (UFA)
    1:2   Sergej Tolčinskij (OMS)
    5. série:
    1:2   Teemu Hartikainen (UFA)
    1:2   Corban Knight (OMS)


    Avangard Omsk: Garipov (57.–58. Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Běreglazov, Pokka, Čisťakov, Kaski, Gotovec – Tolčinskij, Knight, Činachov – Šumakov, Zernov, Boucher – K. Kostin, K. Semjonov, Chochlačov – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Koledov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Sošnikov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Baškirov, Pimenov, Kartajev.

    Rozhodčí: Odinš, Hribik – Golovljov, Nikolajev

    Diváci: 1 610