Ústí n/L – Třebíč 0:4 (kon.) | Havířov – Kolín 3:2 (kon.) | Jihlava – Slavia 3:4 (po pr.)
Prostějov – Kladno 4:5 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 1:4 (kon.)
Kadaň – Vrchlabí 1:5 (kon.) | Sokolov – Šumperk 8:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HC Frýdek-Místek
Úterý 01.12.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 12. kolo

Je konec! Vsetín i nadále drží domácí neporazitelnost, když ovládl třetí třetinu dnešního duelu a dokráčel pro tříbodový zisk proti nepříliš oblíbenému soupeři z Frýdku-Místku. Pro rysy je to možná trochu kruté, minimálně po dobu dvou třetin byli Vsetínu vyrovnaným soupeře, hostům se však nepovedl vstup do závěrečného dějství, kde Valaši rozhodli dvěma slepenými brankami. To je pro dnešek z Lapače vše, děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a budu se těšit zase ve čtvrtek, kdy na Valašsko přicestuje aktuální překvapení Chance ligy a to tým Benátek nad Jizerou. Ze Vsetína vám přeji hezký zbytek večera. (19:45:42)

59:43
    Vsetín v plném počtu a mohl hned navýšit skóre, Kucharczyk připravil příležitost Hořanskému, ale jemu podobně jako Šilhavému dnes není souzeno.

59:02
    Zdá se, že Valachům už dnes nikdo tříbodový zisk nevezme.

58:31
    Vsetín vyhazuje.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Gorčíkovi byl však již před tím signalizován faul a domácí útočník si půjde ještě sednout na dvě minuty za sekání.

57:43
    Na ledě se nyní strhla menší potyčka, ve které úřadoval domácí Gorčík s hostujícím Stuchlíkem.

56:53
    Vsetín hraje v plném počtu.

56:37
    Smetana vyhodil, kotouč je mimo obranné pásmo Valachů.

56:27
    Valaši se bránili statečně, Husákovo nahození bylo sraženo do ochranné sítě a zdá se, že Vsetín má nejhorší za sebou, Raszka se vrací do branky a nyní je k vidění klasická přesilovka.

55:42
    Vsetín ve čtyrech.

55:30
    Mikulík vypálil, Málek špičkou betonu vytěsnil.

55:12
    Frýdek-Místek v šesti proti třem!

55:03
    Kudělka vyhodil.

54:57
    Husák po vhazování okamžitě pálil, Málek byl však ve střehu a bez větších problémů kotouč schoval ve své výstroji.

54:53
    Oddechový čas pro hosty.

54:53
    A pozor, Vsetín se bude po dobu devětačtyřiceti vteřin bránit ve třech pěti. Viníkem této situace je vsetínský útočník Patrik Macha, jenž fasuje dvě minuty za podrážení.

54:38
    Vsetín se zásluhou Ondračky osvobozuje.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 8. R. Vlach (Bartko, Gorčík), 37. Gorčík (Pechanec), 41. Březina (Gorčík, Ondračka), 44. J. Kloz (Bartko, Půček), 47. J. Kloz (Půček, Ondračka) – 26. Kurovský (J. Michálek, R. Veselý), 51. Stuchlík (Haman, Kaukič)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, Půček – Machač, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
    HC Frýdek-Místek: Raszka (Suchánek) – Vainonen, Haman, Husák, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – Tomi, R. Veselý, Klimša (A) – Kurovský, Peterek, Martynek (A) – Kaukič, Stuchlík, Raška – Matiaško.

Rozhodčí: Jechoutek, Barek – Polák, Vašíček