Neapol – Atalanta BC 4:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:2 (kon.) | Sampdoria – Lazio 3:0 (kon.)
Crotone – Juventus 1:1 (kon.)
SSC Neapol
4:1 (4:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 17.10.2020, 15:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 4. kolo

Neapol dneska jednoznačně přehrála Bergamo a v utkání 4. kola Serie A vítězí 4:1. O výhře svěřenců Gennara Gattusa rozhodl už první poločas, ve kterém domácí vsítili čtyři branky. Atalanta po pauze reagovala jen jednou a poprvé v sezoně tak padla. Hrdinou utkání se stal Hirving Lozano, jenž se postaral o první dvě trefy svého celku. Atalanta po dnešní prohře přišla o první místo v tabulce a nyní je už druhá. Hned do závěsu poskočila Neapol, která vyhrála i potřetí v sezoně. Do čela tak o skóre šlo milánské AC, které čeká derby proti Interu už za necelou hodinu.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. Na počtenou! (17:06:34)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:23.

90+4

90+4
    Poslední minutu nastaveného času domácí kontrolují. Neapol si tak po skvělém prvním poločase zaslouženě kráčí pro třetí výhru v sezoně.

90+3
    Balón však na kopačkách domácích moc dlouho nevydržel. Nyní zkoušel zahrozit Mojica, ale od míče byl odstaven.

90+2
    Domácí se chystají k rozehrávce autového vhazování na své polovině. Míč uvede do hry Giovanni Di Lorenzo.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty. O majiteli tří bodů je tak už naprosto jasno.

90
    Sportiello si ale vyběhl z brány a dokázal zachytit ostrý centr. Vzápětí rozehrál do strany.

90
    Neapol vybojovala standardní situaci. Za okamžik se dozvíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hirving Lozano zaútočil na hattrick. Dostal se do velmi výhodné pozice v šestnáctce, ale rychlou střelou Sportiella nepřekvapil.

88
    Marco Sportiello musel řešit nepříjemnou zpětnou přihrávku, která zamířila skoro až k jeho brankové čáře. Brankář s číslem 57 na zádech si dokázal poradit.

87
    Neapol se s míčem na kopačkách dostala na polovinu soupeře a závěr utkání 4. kola si určitě bude užívat.

86
    Po ofsajdu hostů se k odkopu dostává David Ospina. Zkušený Kolumbijec rozhodně nikam spěchat nebude.

85
    Malinovskyj přenesl na Mojicu, jehož postup vpřed po levém křídle zastavil pohotový Demme. Čerstvý záložník domácích předvedl ukázkový skluz.

84
    Neapol chtěla zrychlit útočnou akci, ovšem Hirving Lozano se ocitl v ofsajdovém postavení. Past hostů si nepohlídal.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Diego Demme.
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Andrea Petagna.

81
    Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Atalanta Bergamasca Calcio).

81
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Luis Muriel.

Daniel Fekets

Branky: 23. Lozano, 27. Lozano (D. Mertens), 30. Politano (Ruiz), 43. Osimhen (Ospina) – 69. S. Lammers (Romero)

Karty:   79. Lozano (NEA) – 38. Tolói (ABC), 45+1. Gosens (ABC), 81. Djimsiti (ABC)

SSC Neapol: Ospina – Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Hysaj – Ruiz (83. Demme), Bakayoko (75. Malcuit), Politano (60. Ghoulam) – D. Mertens (C) (75. Lobotka), Lozano, Osimhen (83. Petagna).
    Náhradníci: Meret, Contini – Demme, Malcuit, Rui, Nikola Maksimović, F. Llorente, Rrahmani, Ghoulam, Petagna, Lobotka.

Atalanta Bergamo: Sportiello – Tolói, Romero, Palomino (46. Djimsiti) – Gosens (81. Muriel), de Roon, Pašalić, Depaoli – Iličić (63. Malinovskyj), A. Gómez (C) (55. S. Lammers) – D. Zapata (46. Mojica).
    Náhradníci: F. Rossi, B. Radunović – Šutalo, S. Lammers, Muriel, Freuler, Malinovskyj, Mojica, Djimsiti, Al. Mirančuk, Hateboer.

Rozhodčí: Marco di Bello