Česká Lípa – Pardubice 3:4 (kon.) | Otrokovice – Královské Vinohrady 0:3 (kon.) | Liberec – Black Angels 4:7 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 19.12.2020, 16:00Livesport Superliga • 3. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:58:05)

Je konec! V dnešním atypickém utkání vítězí Královské Vinohrady 3:0. Všechny branky navíc padly v úvodní části. Ve 12. minutě se dokázal prosadit Michal Strachota. V 18. minutě navíc přidal druhý zásah Lukáš Gregor a na jeho branku navázal o sedmnáct sekund později Lukáš Lanc. Ve zbylých třetinách už na hřišti kralovaly obrany.

59:42
    Domácí brankář si alespoň vylepšil náladu, když trestné střílení skvěle zlikvidoval!

59:42
    Trestné střílení pro hosty!

58:50
    Matěj Hronek dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nahodil míček před branku, jenže tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí části!

57:32
    Vlastimil Červenka střílel z pravé strany, ale jeho pokus zablokoval hned první obránce ve žlutém dresu.

57:00
    Domácí brankář se nyní musel vrátit zpátky do branky. Hosté totiž hrají na polovině Otrokovic.

56:26
    Domácí celek zkouší hru bez brankáře!

56:00
    Domácí kouč si bere oddechový čas!

55:40
    Vnuk doběhl vyhození domácího celku, krásně si míček zpracoval a rozehrál na levé křídlo.

55:10
    Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut a hosté nadále drží luxusní vedení.

54:10
    Matěj Hronek se po pravém křídle prohnal na polovinu soupeře, jenže pod tlakem zakončil jen do rukou brankáře.

53:18
    Jan Pinkas si vzal volný míček a zkusil překvapit domácího brankáře střelou z ostrého úhlu. Jeho pokus ale do sítě neprošel.

52:39
    Vnuk si dal pozor na rychlý brejk domácích Otrokovic a získal míček pro pražský celek.

52:20
    Hosté se znovu usadili před brankou soupeře a postupně si hledají cestičku do zakončení.

50:39
    Královské Vinohrady uklidňují rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém dresu hosty tentokrát neatakuje.

50:10
    Lukáš Kvapil vyjel s míčkem na polovinu soupeře, přehodil si jej na forhend a vypálil. Jeho dělovka skončila vedle branky.

Tomáš Kubečka

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Strachota (Hájek), 18. Gregor (Strachota), 18. Lanc (Hartman)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Kvapil, Medek, Michal Nagy, Szweda – Červenka, Hájek, Hronek – Hrtús, Jurčík, Nehila – Petřík, Pšenčík, Šťourač – Vykopal.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora – Čuda, Fiala, Gold, Jelínek, Lanc, O. Stuchlík, Vnuk – Bína, Cabejšek, Gregor – Hájek, Hartman, Paštika – Pinkas, Procházka, Strachota – Z. Stuchlík.