Kolín nad Rýnem – Frankfurt 1:1 (kon.) | Schalke – Union Berlín 1:1 (kon.)
FC Schalke 04
1:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
Neděle 18.10.2020, 18:00 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 4. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle! (19:58:23)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:13.

Na rozehrávku už však ani nedošlo, jelikož rozhodčí Ittrich ukončil zápas. Schalke v něm remizovalo s berlínským Unionem 1:1 a konečně tak smazalo nulu v kolonce získaných bodů. Nutno říci, že hosté byli v koncovce nebezpečnější a od 55. minuty, kdy je poslal do vedení Marvin Friedrich, měli k vítězství blíže. Domácím se podařilo srovnat v 69. minutě, po rohovém kopu se hlavou prosadil střídající Gonçalo Paciência. Další příležitosti už k vidění nebyly a utkání tak skončilo dělbou bodů.

90+3

90+3
    Kejta Endo se uvedl na hřišti faulem na Skrzybskiho. Domácí rozehrávají ještě z vlastní poloviny.

90+2
    Standardku měli k dispozici také hosté. Centr Trimmela odklízel do bezpečí Sané.

90+2
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Marius Bülter, přichází Kejta Endo.

90+1
    Po ní hlavičkoval Salif Sané. Opět ale pouze do připraveného Lutheho. Rozhodčí nastaví tři minuty...

90
    Alessandro Schöpf byl na levém křídle faulován a domácí mají k dispozici poměrně zajímavou standardku...

89
    Domácí zahrávali standardní situaci z pravé strany. Centr Mascarella si našel Matija Nastasić, jehož hlavičce ale scházela razance a Andreas Luthe s ní neměl problémy.

86
    Pomalu se blíží závěr utkání. Uvidíme, zda se oba celky spokojí s bodem, nebo se ještě budou snažit strhnout vítězství na jednu či druhou stranu.

84
    Taiwo Awoniyi fauloval v hlavičkovém souboji bránícího Saného. Míč pro Königsblauen.

83
    Žlutou kartu dostává Amín Harít (FC Schalke 04).

83
    Ten zahrával právě Mascarell. S centrem na přední tyč si hostující obránci poradili.

82
    Amín Harít našel Omara Mascarella, který z 23 metrů vypálil do zad protihráče. Roh pro Schalke.

82
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Alessandro Schöpf.

80
    Hosté předvedli rychlý přechod do útoku. Po přihrávce Ingvartsena z prvního doteku se dostal k zakončení Taiwo Awoniyi. Scházela mu ale razance a Rönnow si tak připsal snadný zákrok.

78
    Rohový kop hostujícího Trimmela. Na jeho centr si nabíhal Friedrich, který ale zboural Nastasiće a tak mu byl odpískán nedovolený zákrok.