Chabarovsk – Jokerit 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 1:3 (kon.) | Kunlun – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 0:5 (kont.) | Petrohrad – Viťaz 5:1 (kon.) | Soči – Ufa 0:2 (kon.)
Red Star Kunlun
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 19.10.2020, 18:00 • Arena Mytišči, Mytišči • KHL

Česká a slovenská stopa

KUN: Dávid Bondra • útočník, 28 let, SVK
    → 0+0, --- účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:55 (20:16:43)

Dnešní utkání sleduje 639 diváků.

Statistické okénko

Střely na bránu: 34 – 38; Trestné minuty: 6 – 0; Vyhraná vhazování: 31 – 23; Útočné pásmo: 09:44 – 14:40

Dnešní utkání Kunlun Red Star vs. Torpedo Nižnij Novgorod právě skončilo. Hokejisté Kunlunu se nakonec mohou radovat z úspěchu 3:1, přičemž dnes zaznamenali druhou výhru po sobě.

Hrdinou duelu byl jednoznačně brankář Dmitrij Šikin, který předvedl celkem 37 úspěšných zákroků. Skóre klání se nám poprvé měnilo ve 32. minutě; úvodní branku obstaral útočník Hunter Shinkaruk.

59:57
    Hosté v postavení mimo hru. Čeká nás ještě vhazování ve středním pásmu.

59:40
    Šikin musel vytáhnout další zákrok. Do konce duelu však zbývá pouhých 20 vteřin.

59:01
    Probíhá poslední minuta závěrečné periody!

58:27
    Hosté to ještě zkusí bez gólmana...

57:03
    Gólman Kunlunu připraven proti střele Iljina od modré čáry. Klubu z Nižného Novgorodu už nezbývá moc času.

55:12
    Velmi dobrá individuální snaha Žafjarova, který se nám prosmýkl až před gólmana. Skóre se však nemění.

53:57
    Mužstvo z Nižného Novgorodu se provinilo icingem. Vhazovat se tak bude za malý okamžik poblíž Melničuka.

52:11
    Střely na bránu: 33 – 34

51:39
    Necelých devět minut do konce závěrečné periody. Vhazování po pravé ruce gólmana Šikina.

51:39
    Kloos útočil po pravé straně, ale gólman čínského mužstva měl situaci pod kontrolou. Reklamní přestávka.

49:18
    Dávid Bondra se ocitl za obranou soupeře, ovšem svou útočnou akci nedotáhl do úspěšného konce. Gólmana Torpeda přitom dost možná zachránila branková konstrukce.

47:28
    Szwarz si vyměnil touš s Belevičem, následně však mířil do připraveného gólmana.

46:14
    Po reklamní přestávce se vhazuje po levé ruce gólmana Nižného Novgorodu.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 32. Shinkaruk, 36. Nikolišin (T. Murphy), 41. Toropčenko (Werek) – 42. D. Iljin (Ch. Wideman)

Red Star Kunlun: Šikin (Saprykin) – T. Murphy, Sproul, Chelios, Lofquist, Fram, Pedan, Starikov – Shinkaruk, Wellman (A), Kristo – Foo, Lockhart (C), Wong – Werek, Kane (A), Toropčenko – Bondra, Nikolišin, Monachov – Bakanov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Serebrjakov) – Pajgin, Ch. Wideman, Marin, Orlov, Austin, Mišarin, Ručkin – Szwarz, Kloos, Žafjarov (A) – Varnakov, D. Iljin, Šenfeld (C) – Urakov (A), Belevič, Vojevodin – Vengrižanovskij, Drobin, Kizimov.

Rozhodčí: Vasiljev, Olenin – Zacharov, Golovljov.