Salzburg – Lok. Moskva 2:2 (kon.) | Real Madrid – Šachtar 2:3 (kon.) | Bayern – Atlético 4:0 (kon.)
Inter – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Manchester City – Porto 3:1 (kon.) | Olympiakos – Marseille 1:0 (kon.)
Ajax – Liverpool 0:1 (kon.) | Midtjylland – Atalanta BC 0:4 (kon.)
Inter Milán
2:2 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Středa 21.10.2020, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga mistrů • Skupina B

Druhý poločas nám rozhodně nabídl lepší podívanou! Inter ho začal velmi dobře a ujal se vedení. I po úvodní brance měli navrch, avšak pak přišel faul Vidala a pokutový kop pro hosty, kteří jej zužitkovali bez sebemenších problémů. A dá se říci, že penalta byla zlomovým okamžikem, zejména pro hosty, kteří se rázem dostali do zápasu. Borussia pět minut před koncem otočila vývoj utkání ve svůj prospěch a už to vypadalo, že nakonec bude brát všechny body. Inter však v 90. minutě zápasu zachránil útočník Romelu Lukaku, který se podílel i na první brance Interu! V samotném závěru měl ještě Kolarov slušnou šanci rozhodnout ze standardní situace. Nestalo se tak a oba celky si rozdělí po bodu. (22:59:57)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:0. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:10.

90+7

90+7
    A Aleksandar Kolarov vyslal dobrou střelu, která míří jen kousek od levé spojnice branky Sommera!

90+6
    Faul Borussie a pro Inter ještě šance jak udeřit z nabídnuté standardní situace!

90+5
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Hannes Wolf.

90+4
    Z hloubi obranného pásma začíná další útočnou snahu Vidal. Borussia se precizně brání.

90+3
    V první polovině nastaveného času mají míč domácí, kteří chtějí ještě rozhodnout ve svůj prospěch.

90+1
    A bude se hrát ještě šest minut nad rámec základní hrací doby, což je dostatečná doba k tomu, aby ještě mohl některý z týmů zvrátit osud zápasu na svou stranu.

90+1
    Čeká nás tedy ještě asi hodně nervózní nastavený čas.
    90. Romelu LUKAKU - 2:2

90
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Divoký závěr zápasu pokračuje. Bastoni centroval od rohového praporku a na zadní tyči se skvěle uvolnil ROMELU LUKAKU, který srovnává a dává svou druhou dnešní branku. Asistence: Alessandro Bastoni.

90
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Lars Stindl.

89
    Aleksandar Kolarov poslal pěkný centr z levé strany a do hlavičky se opřel ve vápně jeho spoluhráč, který poslal míč nad branku. Avšak byla tu teč a je tu roh pro Inter.

88
    Branka byla tedy nakonec uznána a Borussia otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Kdo by to byl čekal, po prvním poločase.
    84. Jonas HOFMANN - 1:2

84
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Inter nyní propadl ve středu hrací plochy. Ztrátu míče využil Florian Neuhaus, který přesnou přihrávkou našel na pravé straně JONASE HOFMANNA, který šel sám na Handanoviče a posílá svůj tým do vedení.

84
    Pozor! Branku ještě prozkoumává VAR a zjišťuje se, jestli se Hofmann v době přihrávky nenacházel v ofsajdu!

83
    Hosté ze své další standardní situace nic moc nevytěžili. Nyní se musí vrátit a bránit další potenciální útok soupeře.

Adam Dořák

Branky: 49. R. Lukaku, 90. R. Lukaku (Bastoni) – 63. Binsibajní (pen.), 84. J. Hofmann (Neuhaus)

Karty:   17. D'Ambrosio (INM), 65. de Vrij (INM), 82. Handanovič (INM) – 68. Kramer (MNC)

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, de Vrij, Kolarov – Darmian, Barella, Arturo Vidal, Perišić (79. Bastoni) – Eriksen (79. Brozović) – R. Lukaku, Alexis Sánchez (46. Lautaro Martínez).
    Náhradníci: D. Padelli, F. Stanković – Lautaro Martínez, Ranocchia, Nainggolan, Brozović, Bastoni, Pinamonti, Squizzato, Moretti, Boscolo.

Borussia Mönchengladbach: Sommer (C) – Lainer, Ginter, Elvedi, Binsibajní – Kramer, Neuhaus – J. Hofmann, Embolo (74. Herrmann), Thuram (90+5. H. Wolf) – Pléa (90. Stindl).
    Náhradníci: Sippel, Grün – Lang, Herrmann, H. Wolf, Stindl, Traoré, Wendt, Jantschke, Reitz.

Rozhodčí: B. Kuipers – S. van Roekel, D. Makkelie (všichni NED)