Neapol – Alkmaar 0:1 (kon.) | Rijeka – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Young Boys – AS Řím 1:2 (kon.)
CSKA Sofia – Kluž 0:2 (kon.) | Dundalk – Molde 1:2 (kon.) | Rapid – Arsenal 1:2 (kon.)
Leverkusen – Nice 6:2 (kon.) | Beer Ševa – Slavia 3:1 (kon.) | Standard – Rangers 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – Benfica 2:4 (kon.) | Eindhoven – Granada 1:2 (kon.) | PAOK – Omonia Nikósie 1:1 (kon.)
Braga – AEK Atény 3:0 (kon.) | Leicester – Zorja Luhansk 3:0 (kon.) | Celtic – AC Milán 1:3 (kon.)
Sparta – Lille 1:4 (kon.) | Villarreal – Sivasspor 5:3 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Karabach 1:0 (kon.)
Tottenham – Linz 3:0 (kon.) | Ludogorec – Antverpy 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Feyenoord 0:0 (kon.)
Wolfsberger – CSKA Moskva 1:1 (kon.) | Hoffenheim – CZ Bělehrad 2:0 (kon.) | Liberec – Gent 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
1:2 (1:0)
Granada CF
Čtvrtek 22.10.2020, 18:55 • PSV Stadion Eindhoven • Evropská liga • Skupina E

Eindhoven nakonec prohrává tento zápas, ač se v závěru prvního poločasu dostal do vedení. Granada však v průběhu druhé půle dokázala otočit hru ve svůj prospěch a nakonec i v závěru ubránit snahu soupeře o vyrovnání. Granada si tedy hned v prvním zápase v novém ročníku EL připisuje plný počet bodů! (20:51:21)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:17.

90+5

Zákroky brankáře Rui Silva: 2

Zákroky brankáře Yvon Mvogo: 1.

90+5
    Žlutou kartu dostává Luis Javier Suárez Charris (Granada CF).

90+4
    Další úspěšný výběh Silvy a už to pro Granadu vypadá hodně nadějně.

90+4
    Rui Silva si pohlídal míč mířící do jeho vápna a ihned jej lapil.

90+3
    Rui Silva vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
    ...až nyní došlo k pokusu o střelu, která byla před hranicí šestnáctky zastavena. Následoval útočný faul.

90+2
    Domácí se postupně přibližují k brance Silvy...

90+1
    Granada je zatažena na vlastní polovině a snaží se nyní bránit kombinaci soupeře.

90
    Ve druhém poločase je nastaveno celkem pět minut, což je ještě hodně času pro PSV.

88
    Granada nyní útočila do otevřené obrany PSV. Míč táhl Luis Javier Suárez Charris, kterému na levé straně nabíhal spoluhráč. Nicméně Suárez se rozhodl o individuální průnik, který mu nevyšel.

87
    Nyní se faulu dopustili hosté a soupeř bude rozehrávat z poloviny hrací plochy.

86
    Denzel Dumfries nedokázal odcentrovat z pravé strany, navíc mu pomezní rozhodčí odmával útočný faul.

85
    Čas se pro domácí celek rapidně krátí. Nicméně Granada se již spíše snaží poctivě bránit, což evidentně znamená, že PSV bude mít nyní často míč v kombinaci.

83
    Dobře vypadající centr dokázal obránce Granady odhlavičkovat mimo pokutové území. Následně je míč u Silvy a ten uklidňuje hru.

82
    Nepřesný odkop obránce domácích a ihned se omlouvá svým spoluhráčům. Míč mu evidentně nesedl na kopačce.