Neapol – Alkmaar 0:1 (kon.) | Rijeka – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Young Boys – AS Řím 1:2 (kon.)
CSKA Sofia – Kluž 0:2 (kon.) | Dundalk – Molde 1:2 (kon.) | Rapid – Arsenal 1:2 (kon.)
Leverkusen – Nice 6:2 (kon.) | Beer Ševa – Slavia 3:1 (kon.) | Standard – Rangers 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – Benfica 2:4 (kon.) | Eindhoven – Granada 1:2 (kon.) | PAOK – Omonia Nikósie 1:1 (kon.)
Braga – AEK Atény 3:0 (kon.) | Leicester – Zorja Luhansk 3:0 (kon.) | Celtic – AC Milán 1:3 (kon.)
Sparta – Lille 1:4 (kon.) | Villarreal – Sivasspor 5:3 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Karabach 1:0 (kon.)
Tottenham – Linz 3:0 (kon.) | Ludogorec – Antverpy 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Feyenoord 0:0 (kon.)
Wolfsberger – CSKA Moskva 1:1 (kon.) | Hoffenheim – CZ Bělehrad 2:0 (kon.) | Liberec – Gent 1:0 (kon.)
HNK Rijeka
0:1 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Čtvrtek 22.10.2020, 18:55 • Stadion HNK Rijeka, Rijeka • Evropská liga • Skupina F

Je konec! Dnešní utkání nakonec přeci jenom končí vítězstvím Realu Sociedad, který svého soupeře porazil výsledkem 1:0. Španělský celek měl i během druhého poločasu výrazně více ze hry, jenomže neustále narážel na dobře fungující obranu. K první brance měl ve druhém dějství nejblíže hostující kapitán Oyarzabal, který ovšem trefil pouze tyč. Už to vypadalo, že tento duel branku nenabídne, nicméně Real Sociedad se dokázal prosadit ve třetí minutě nastaveného času. (20:49:40)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:9. Rohy: 0:13. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:5.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Ivan Lepinjica (HNK Rijeka).

90+4
    Rijeka se po rozehrávce zkouší usadit na polovině soupeře, zatím se to moc nedaří. Naopak španělský celek si vybojoval autové vhazování.
    90+3. Jon BAUTISTA - 0:1

90+3
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom tu máme úvodní branku zápasu! Z levé strany putoval do pokutového území Rijeky přízemní centr, který si dokázal najít střídající JON BAUTISTA, jehož zakončení levou nohou putovalo mimo dosah Nevistiće. Rijeka má na případné vyrovnání příliš málo času.

90+3
    Real Sociedad se ve třetí minutě nastaveného času znovu dostal k pokutovému území soupeře, kde má příliš málo prostoru, čehož dokázal využít Escoval.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

90
    V krátkém časovém sledu dvě žluté karty, a sice pro Capana a Merina.

89
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Adnan Januzaj.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se žádné branky ani nedočkáme. Ještě ale musíme počítat s nastavením.

88
    Nevistić musel po delší době zasahovat, avšak se nejednalo o nic extra složitého. Pohotovým způsobem to přesto zkoušel Monreal, který na brankáře nevyzrál.

87
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Stjepan Lončar, přichází Luka Capan.

87
    Le Normand se na vlastní polovině dostal k volnému míči, se kterým okamžitě pelášil na druhou stranu. Po krátkém driblinku si u lajny vybral kolegu Monreala.

86
    Pohotovým způsobem se dokázal uvolnit k centru aktivně hrající Monreal, který přesto trefil pouze protihráče na hranici šestnáctky. Následovat bude další roh.

85
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Jon Bautista.

84
    Real Sociedad není přáni! Zničehonic se do vyložené šance dostal kapitán Oyarzabal, který v pádu orazítkoval bližší brankovou konstrukci.

83
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, na první branku stále čekáme. Real Sociedad to stále zkouší centry, které domácí obrana odvrací.