Rennes – Angers 1:2 (kon.)
Stade Rennes
1:2 (1:1)
Angers SCO
Pátek 23.10.2020, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Z mé strany je to už pro tohle utkání všechno, přeji příjemný zbytek pátečního večera. (22:57:34)

Fauly: 11:5

Zápas je u konce, Anger se povedl velký úspěch, když vyhrálo na hřišti Stade Rennes 2:1. Zápas začali lépe domácí fotbalisté a po zásluze se také dostali do vedení, když v 18. minutě otevřel skóre Adrien Hunou. Rennes ale nevydržela radost příliš dlouho, protože už ve 27 minutě bylo po tečované střele Sofiana Boufala vyrovnáno. Ve druhém poločase předvedli hosté výborný výkon a odměnou jim byla druhou branka, kterou vstřelil v 57. minutě Angelo Fulgini.. Domácí se ve druhém poločase hned třikrát dožadovali penaltu za ruku ve vápně, ale rozhodčí jim ani jednou nevyhověl.

90+4

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času a míč je teď dokonce na polovině Rennes.

90+2
    Po Da Silvově centru z pravé strany hlavičkoval Nayef Aguerd, ale míč poslal nad branku Angers.

90+1
    Nastavují se jen tři minuty.

90
    Tlak Rennes je teď hodně zbrklý, hráči Angers zatím stíhají vykrývat všechny důležité prostory.

89
    Rozhodčí je ale opět proti a je z toho jen odkop od branky Angers.

88
    Domácí se znovu dožadují penalty za ruku ve vápně, tentokrát Bourigeaudovu střelu blokoval Thomas.

87
    Po delší době se hosté usadili na polovině soupeře a obránci Angers si tak nudou moci na chvíli odpočinout.

85
    Benjamin Bourigeaud znovu pálil a trefil do ruky Souleymana Doumbiu. Rozhodčí krátce komunikoval s kolegou u videa, ale penalta se nepíská.

85
    Centr Delaberta výborně sklepl Sehrou Guirassy a pálit tak mohl Benjamin Bourigeaud. Jeho rána byla sražená vedle, což ale rozhodčímu uniklo, takže to nebude ani rohový kop.

84
    Z levé strany centroval Dalbert, ale tam byl pevný jako skála stoper Ismaël Traoré a míč odvrátil.

82
    Benjamin Bourigeaud hned rozehrál rohový kop, Da Silvova hlavička na zadní tyči nebyla přesná.

82
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Benjamin Bourigeaud.

81
    Domácí mají ještě deset minut na to, aby s utkáním něco udělali a zamezili alespoň porážce, která by pro ně byla první v této sezoně.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.

79
    Stéphane Bahoken se zlobí, že byl těsně před vápnem faulovaný, ale rozhodčí je jiného názoru, a tak se hraje dál.