Trnava – Trenčín 2:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 2:1 (kon.) | Pohronie – Senica 1:2 (kon.)
Nitra – Michalovce 1:1 (kon.) | Sereď – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
MFK Ružomberok
2:1 (0:1)
MŠK Žilina
Sobota 24.10.2020, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (18:56:32)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 12:2. Rohy: 21:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:15.

Domácím se nakonec podařilo v tomto utkání zvítězit, i když ještě v 80. minutě prohrávali 1:0. Nakonec však hráči Ružomberoku v 82. minutě vyrovnali, a následně v nastaveném čase vstřelili rozhodující branku.

90+2
    90+1. Martin Regáli (RUZ) - 2:1

90+1
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení a otáčí zápas! Autorem branky je MARTIN REGÁLI, který střelou trefuje odkrytou část hostující branky a posílá svůj tým poprvé v utkání do vedení!

90
    V druhém poločase nastavuje hlavní arbitr dvě minuty!
    90. Matúš Kmeť (RUZ)

90
    Kmeť si nyní poradil se dvěma obránci a vystřelil zpoza šestnáctky těsně vedle brány.

89
    Kmeť dostal přihrávku do šestnáctky, odtud následně střílel velmi nepřesně.

89
    Domácí tlak pokračuje. Ďungelova střela byla zblokována.

88
    Po přímém kopu Gerec nezasáhl míč, do rukavic ho chytá Petráš.

86
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Branislav Sluka, přichází Dominik Javorček.

85
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dawid Kurminowski, přichází Taofiq Jibril.

85
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Matúš Rusnák, přichází Adrián Kaprálik.
    82. Matej Kochan (RUZ) - 1:1

82
    Je vyrovnáno! Po obrovském tlaku domácího týmu dostává míč do sítě Žiliny MATĚJ KOCHAN! Domácí tak v závěru utkání vyrovnávají na 1:1.