Trnava – Trenčín 2:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 2:1 (kon.) | Pohronie – Senica 1:2 (kon.)
Nitra – Michalovce 1:1 (kon.) | Sereď – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:2 (1:0)
FK Senica
Sobota 24.10.2020, 17:00 • Mestský štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) • Niké liga • 11. kolo

Senica nakonec zvládla utkání lépe. Z Pohornie si tak odváží tři body za výhru 2:1. Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (18:55:10)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 25:18.

90+4

90+4
    V samém závěru ještě jeden rohový kop domácích, zahraje ho James Weir.

90+3
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Peter Moses Eneji.

90+3
    Čas už tentokrát hraje ve prospěch hostů ze Senice, domácí jsou velmi nervózní a navíc hrají bez vyloučeného Jacka.

90+2
    V druhém poločase se budou nastavovat minimálně čtyři minuty, dvě už jsou za námi.

90+2
    Přímý kop domácích zahrál James Weir, ale jeho centr byl příliš dlouhý a končí za čárou.

90+1
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dávid Gallovič, přichází Daniel Filip Mašulovič.

90
    Faul ve středu pole, dopředu půjdou domácí fotbalisté.
    90. Richard Župa (POH), Tomáš Fryšták (SEN)

90
    Obrovská šance domácích, střelu Richarda Župy skvěle vyrazil pozorný Tomáš Fryšták v brance Senice!

89
    Žlutou kartu dostává Edmund Addo (FK Senica).

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Patrik Jacko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

87
    Edmund Addo faulován ve středu pole, dopředu tak půjdou hosté ze Senice.

85
    Domácí fotbalisté už útočí z posledních sil, zatím se jim příliš nedaří.

84
    Hosté se snaží držet míč co nejdále od své branky a zatím se jim to vcelku daří.

83
    Na trávníku leží Jakub Němec, který má zřejmě svalové problémy. Bude však zatím pokračovat v zápase.