Southampton – Everton 2:0 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:1 (kon.) | Arsenal – Leicester 0:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (0:0)
Newcastle United
Neděle 25.10.2020, 17:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:23:50)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:0. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:10.

Je konec. Wolverhampton Wanderers pouze remizoval s Newcastle United poměrem 1:1 a domácí rozhodně nemohou být spokojení. Domácí celek byl lepším celkem, který se snažil něco vymyslet a povedlo se mu to v 80. minutě, když se trefil Jiménez. Ovšem v 89. minutě získali hosté přímý kop, který si vzal na starost Jacob Murphy a využil špatně postavené zdi, kterou skvěle obstřelil.

90+3

90+3
    Fernando Marçal se snažil dostat z levé strany, ale nakonec se dopustil pouze faulu.

90+2
    Posléze Semedo odehrál míč opět do zámezí a následuje tak další aut hostujícího celku.

90+1
    Newcastle tentokrát získal autové vhazování na polovině soupeře a vůbec nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    89. Jacob MURPHY - 1:1

89
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! K exekuci přímého kopu se postavil JACOB MURPHY, který fantastickou střelou obstřelil zeď a nachytal tak Ruie Patrícia, jenž očekával střelu levačkou jiného hráče!

88
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jamaal Lascelles, přichází Andy Carroll.

87
    Callum Wilson byl zfaulován Conorem Coadym před vápnem a Newcastle tak získal přímý kop.

85
    Newcastle se sice dostal k míči na polovině soupeře, ale centr z pravé strany nic nepřinesl.

83
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází João Moutinho.

82
    Sean Longstaff se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale Wolves získali autové vhazování.
    80. Raúl JIMÉNEZ - 1:0

80
    Wolves právě vstřelili branku!
    Domácí mužstvo jde deset minut před koncem do vedení! Centr Pedro Neta z volného kopu byl odvrácen mimo vápno, kde byl připraven RAÚL JIMÉNEZ, který vypálil pod horní tyč, kdy si na míč sáhl gólman, ale nedokázal jej vyrazit!

78
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Joelinton.
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Sean Longstaff.