Valladolid – Alavés 0:2 (kon.) | Cádiz – Villarreal 0:0 (kon.) | Getafe – Granada 0:1 (kon.)
Real Sociedad – Huesca 4:1 (kon.)
Cádiz CF
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Neděle 25.10.2020, 16:00 • Estadio Ramón de Carranza • Španělská LaLiga • 7. kolo

Držení míče: 23 % : 77 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 0:2. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:7. (17:57:28)

Tři nastavené minuty uplynuly a utkání sedmého kola mezi Cádizem a Villarrealem končí bezbrankovou remízou.

Ani jeden z týmů se v úvodu zápasu nehnal do útoku. Po žlutém faulu Maria Gaspara rozehrávali domácí volný přímý kop, po kterém dostal míč do sítě Álvaro Negreda. Po dlouhém zkoumání u videa se však rozhodčí přiklonili k ofsajdu a gól tak nemohl platit. Villarreal byl v prvním poločase více u balonu, ale do vyložené šance se nedostal, Jeremías Ledesma neměl příliš práce.

Ani po změně stran týmy příliš fotbalové krásy nenabídly. Villarreal sice pokračoval v územní převaze, ale do vyložené brankové příležitosti se nedostal. Zhuštěná obrana nováčka La Ligy ani neměli příliš práce. Až příliš mnoho chyb na obou stranách bylo k vidění v kombinaci a tak se Cádiz s Villarrealem rozcházejí smírně 0:0.

90+4

90+3
    Také Izqueirdo podrazil ve středu pole Pina a je potrestán žlutou kartou.

90+3
    Po taktickém zatažení za dres ve středu pole inkasuje v samém závěru zápasu žlutou kartu Alfonso Pedraza.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Zničehonic obrovská šance Villarrealu! Iborra prostrčil míč na Foytha, který ale nedokázal obejít Ladesmu. Navíc by se nejspíše pískal ofsajd.

90
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Alberto Perea.

90
    Ani v samém závěru zápasu se tempo nezvyšuje. Oba týmy už spolehájí především na svou defenzivu a do útoku se neženou.

89
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Rubén Peña.

88
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Juan Foyth.

88
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Mario Gaspar, přichází Yeremi Pino.

87
    S Gómezem svedl tvrdý souboj Malbašić, ale střídající útočník Cádizu už do vápna centroval zpoza koncové čáry.

86
    Po delší době musel Jeremías Ledesma zasahovat. Prudkou ránu ze střední vzdálenosti neudržel v rukavicích a tak budou hosté pokračovat rohem.

85
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází José Mari, přichází Nano.

84
    Bacca se lehce srazil s rozhodčím, poté ale postupoval směrem kupředu, kde však nestačil na Calu s Falim.

83
    Zhruba deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Dosavadní průběh přinesl pouze jedinou střelu mezi tři tyče.