AEK Atény – Leicester 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Braga 1:2 (kon.) | AC Milán – Sparta 3:0 (kon.)
Lille – Celtic 2:2 (kon.) | Karabach – Villarreal 1:3 (kon.) | Linz – Ludogorec 4:3 (kon.)
Antverpy – Tottenham 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.) | Feyenoord – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Gent – Hoffenheim 1:4 (kon.) | CZ Bělehrad – Liberec 5:1 (kon.) | Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.)
AS Řím – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Kluž – Young Boys 1:1 (kon.) | Arsenal – Dundalk 3:0 (kon.)
Molde – Rapid 1:0 (kon.) | Slavia – Leverkusen 1:0 (kon.) | Nice – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Benfica – Standard 3:0 (kon.) | Rangers – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Eindhoven 1:2 (kon.)
Granada – PAOK 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Neapol 0:1 (kon.) | Alkmaar – Rijeka 4:1 (kon.)
AS Řím
0:0 (0:0)
CSKA Sofia
Čtvrtek 29.10.2020, 21:00 • Olympijský stadion, Řím • Evropská liga • Skupina A

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:15. (23:08:02)

Před prázdnými tribunami se ale i tak jednalo o velmi solidní utkání. Díky remíze Kluže s Young Boys se toho pro všechny týmy ve skupině zase tolik nemění, stále je mezi nimi tříbodový odstup a příští zápas mezi Sofií a Bernem bude pro oba celky velice důležitým soubojem.

Z mé strany to je dnes už vše. Bylo mi ctí vás dnešním zápasem provázet. Snažte se v nelehké době stále držet pozitivní náladu, v rámci možností si užijte víkend a někdy příště se budu těšit u pohárů opět těšit napočtenou. Carpe diem!

Hráči CSKA padají na trávník, zároveň jsou ale spokojeni se ziskem jednoho bodu na stadionu silného AS! Za ztrátu bodů mohou Římané vděčit své mizerné koncovce, kvůli které nedokázali vstřelit gól. Přitom k tomu měli dobré podmínky, posledních 20 minut na hřišti fakticky dominovali, jenže se nedokázali dostat do většího počtu šancí. Nejblíže gólu byl rozhodně v 87. minutě Edin Džeko, jenže po centru Pedra nedokázal dotlačit míč do prázdné branky.

Na druhé straně však Sofia předvedla takticky dobrý výkon a byla stejně blízko gólu, jako Řím. V 50. minutě však nedokázala z rohového kopu nadvakrát překonat Lopéze, neboť dorážku poslal obránce Antov zblízka až na tribuny Olympijského stadionu. V 72. minutě šel na branku s vlčáky na zádech Sowe, jeho pokus však Pau Lopéz dokázal lapit.

90+6

90+5
    Cristante zpackal poměrně snadnou nahrávku a současně s koncem nastavení se bulharský tým vydává na dlouhý výlet před branku Lopéze. Více se toho však již pravděpodobně nestane.

90+4
    Georgi Jomov stihl odkop ještě na hrací ploše a centrem našel ve vápně Antova, jehož hlavička však skončila nad brankou. CSKA ale drží remízu a pomalu to skutečně spěje k tomuto výsledku.

90+3
    Ali Sowe vybojoval faul na středovém kruhu, tohle hostům vyhovuje. Vlci se nemohou dostat do trvalého náporu a jejich šance na výhru pomalu klesají.

90+3
    Platonický tlak pokračuje, Karsdorp u rohového praporku nicméně o míč přišel a ani přes jeho protesty se nenařizuje rohový kop.

90+2
    První minuta nastavení pryč, hosté se vysunují v brejkové situaci dopředu. Ale jsou v této situace dvojnásobně oslabeni, Římané by tohle měli zvládnout.

90+1
    Nakonec se z nastavení vyklubalo ještě dlouhých pět minut!
    90. Situace, po které domácí reklamovali hru rukou

90
    Domácí reklamují zásah ruky Turicova ve vápně hostí, rozhodčí byl ale blízko a ukazuje, že Turicov míč rukou nezasáhl.

89
    Jsme již v závěru zápasu. Řím nutně potřebuje skórovat, ale Sofia obětavě drží remízový stav. Nastavovat by se příliš nemělo, odhaduji tři, maximálně čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Thibaut Vion, přichází Ivan Turicov.
    Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Ahmed Ahmedov.
    87. Džeko v tutové šanci selhal

87
    Ze standardky se neurodilo, Edin Džeko měl ale o pár sekund později tutovku! Pedro mu poslal do vápna parádní nízký centr a pro Džeka stačilo jenom doklepnout do branky. Jenže právě tady celá akce selhala, Džeko sice míč trefil, ale nedokázal s ním cokoliv udělat!

86
    Za průtahy při rozehrávce je napomínán i brankář Busatto.

85
    Zanev nabral Karsdorpa velmi tvrdě poblíž šestnáctky a i on to má za žlutou kartu.

84
    Hned dva zákroky musel předvést Busatto proti jednomu z hráčů domácího týmu. Ten to na něj zkoušel z velmi ostrého úhlu, ani v jednom případě jej ale neprostřelil.