AEK Atény – Leicester 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Braga 1:2 (kon.) | AC Milán – Sparta 3:0 (kon.)
Lille – Celtic 2:2 (kon.) | Karabach – Villarreal 1:3 (kon.) | Linz – Ludogorec 4:3 (kon.)
Antverpy – Tottenham 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.) | Feyenoord – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Gent – Hoffenheim 1:4 (kon.) | CZ Bělehrad – Liberec 5:1 (kon.) | Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.)
AS Řím – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Kluž – Young Boys 1:1 (kon.) | Arsenal – Dundalk 3:0 (kon.)
Molde – Rapid 1:0 (kon.) | Slavia – Leverkusen 1:0 (kon.) | Nice – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Benfica – Standard 3:0 (kon.) | Rangers – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Eindhoven 1:2 (kon.)
Granada – PAOK 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Neapol 0:1 (kon.) | Alkmaar – Rijeka 4:1 (kon.)
AEK Atény
1:2 (0:2)
Leicester City
Čtvrtek 29.10.2020, 18:55 • Olympic Stadium, Atény • Evropská liga • Skupina G

Hostující celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 2:1. Leicester se dokázal prosadit dvakrát a dostal se do dvoubrankového vedení, Atény pak snížily na rozdíl jediného gólu. Domácím se nepodařilo vyrovnat. (20:51:59)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:14.

90+4

90+4
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.

90+2
    Po útočném faulu míč do hry uvedl brankář Kasper Schmeichel.

90+1
    Anel Šabanadžović fauloval soupeře, Nampalys Mendy byl tím, koho fauloval.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Harvey Barnes se propracoval k zakončení, jeho rána končí vedle branky.

88
    Hostující celek vybojoval rohový kop, nutno poznamenat, že s rozehrávkou Leicester nepospíchá.

86
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Emanuel Insúa, přichází Anel Šabanadžović.
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Jevhen Šachov, přichází Theodosis Macheras.
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Michalis Bakakis, přichází Stavros Vasilantonopoulos.

85
    Pět minut nás dělí od konce zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

84
    Domácí celek chtěl vybojovat rohový kop, ale nakonec je z toho jen odkop od branky.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí celek kontroluje hru, snaží se vyrovnat, ale domácí obrana zatím hraje zodpovědně.

80
    Hélder Lopes (AEK Atény) pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil snadno kryje hostující brankář.

80
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, zatím vede hostující celek o jednu branku.

80
    Kelechi Iheanacho si nabíhal do dobré pozice, ale jeho akce končí postavením mimo hru.

79
    Domácí rozehrávali volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.