AEK Atény – Leicester 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Braga 1:2 (kon.) | AC Milán – Sparta 3:0 (kon.)
Lille – Celtic 2:2 (kon.) | Karabach – Villarreal 1:3 (kon.) | Linz – Ludogorec 4:3 (kon.)
Antverpy – Tottenham 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.) | Feyenoord – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Gent – Hoffenheim 1:4 (kon.) | CZ Bělehrad – Liberec 5:1 (kon.) | Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.)
AS Řím – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Kluž – Young Boys 1:1 (kon.) | Arsenal – Dundalk 3:0 (kon.)
Molde – Rapid 1:0 (kon.) | Slavia – Leverkusen 1:0 (kon.) | Nice – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Benfica – Standard 3:0 (kon.) | Rangers – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Eindhoven 1:2 (kon.)
Granada – PAOK 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Neapol 0:1 (kon.) | Alkmaar – Rijeka 4:1 (kon.)
FK Zorja Luhansk
1:2 (0:2)
SC Braga
Čtvrtek 29.10.2020, 18:55 • Stadion Awanhard, Ługańsk • Evropská liga • Skupina G

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (20:53:46)

Utkání je u konce. Tři body do tabulky si připisuje portugalská Braga, která o vítězství rozhodla v prvním poločase, když hned po jedenácti minutách vedla o dvě branky. Domácí po inkasovaných gólech měli možnost několikrát vstřelit branku, ale byli nepřesní. Snížení stavu přišlo až v nastaveném čase druhého poločasu. Ihned po rozehrávce však hlavní arbitr zápas ukončil, takže na vyrovnání nebyl prostor.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:15.

90+7
    90+6. Dmytro IVANISEŇA - 1:2

90+6
    Zorja Luhansk právě vstřelila branku! Domácí snižují na rozdíl jedné branky! DMYTRO IVANISEŇA po přihrávce Abu Hanny z hodně velké dálky vystřelil na zadní tyč a nasměroval míč přesně k tyči. Matheus tentokrát neměl žádnou šanci. Asistence: Joel Abu Hanna.

90+4
    Matheus musel do vzduchu, když před něho mířil centr z pravé strany. Gólman Bragy celou situaci zvládl, i když poslán k zemi, píská se faul.

90+3
    Braga vysokým napadáním udržela balón na útočné polovině. Zorja ale rychle míří dopředu.

90+2
    Domácí se snažili dostat míč na útočnou polovinu. Záložníci Bragy ale rychle zareagovali a zachytili balón, takže nedovolili Luhansku ohrozit branku.

90+1
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Esgaio, přichází Vítor Tormena.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby!

89
    Braga dostává míč k Vasljovi. Domácí mají posledních pár minut na případnou změnu skóre.

87
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Denys Favorov, přichází Mihailo Perović.

87
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Vladlen Jurčenko, přichází Joel Abu Hanna.

87
    Žlutou kartu dostává Raúl Silva (SC Braga).

86
    Braga v posledních minutách drží míč a zdá se, že má vše pod kontrolou. Domácím už možná dochází síla, takže už se dopředu nedostávají.

84
    Střídající Schettine se dostal do obrovské šance. Rozhodnout utkání mohl, když se ve vápně dostal k balónu, kličkou se odpoutal od obránce a z hranice malého vápna zakončoval. Skvělý zákrok však předvedl Vasilj, který pohotovým výběhem zneškodnil největší šanci Bragy v druhé půli!

83
    Následuje rohový kop Bragy po hodně spekulativním zákroku jednoho z obránců, který míč nejspíše rukou poslal za vlastní branku.

81
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Vladyslav Kabajev, přichází Allahjár Sajjádmaneš.

Adam Mitáš

Branky: 90+6. Ivaniseňa (Abu Hanna) – 5. Paulinho (Esgaio), 11. Gaitán (R. Silva)

Karty:   35. Kočergin (ZOR), 48. Kabajev (ZOR) – 29. Carmo (BRG), 78. Fransérgio (BRG), 87. R. Silva (BRG)

FK Zorja Luhansk: Vasilj – Favorov (87. Perović), Verňdub (C), Cvek, Chomčenovskij – Nazaryna, Ivaniseňa, V. Jurčenko (87. Abu Hanna) – Luňov (62. Hladkij), Kočergin, Kabajev (81. Sajjádmaneš).
    Náhradníci: M. Ševčenko – Abu Hanna, Ciganiks, Hladkij, Gryn, Perović, Piddubnyj, Rufati, Sajjádmaneš.

SC Braga: Matheus – Esgaio (90+1. Vítor Tormena), B. Viana, R. Silva, Carmo – Moura, A. Castro (79. Elmusrati), Fransérgio, Gaitán (66. I. Medeiros) – R. Horta (C) (66. A. Horta), Paulinho (79. Schettine).
    Náhradníci: T. Sá, Santos – Elmusrati, A. Horta, I. Medeiros, Novais, Rolando, Ruiz, Schettine, Vítor Tormena, Zé Carlos.

Rozhodčí: Kruashvili G