Sparta – Pardubice 7:1 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 4:5 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (0:0, 3:2, 0:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 07.11.2020, 19:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou! (21:23:39)

Utkání mezi Kometou a Třincem je u konce. Oceláři nakonec vyhrávají po prodloužení 4:3. V prodloužení rozhodl o dvou bodech pro Třinec Matěj Stránský. Kometa se tak bude vracet na jih Moravy s jedním bodem, který svěřenci Libora Zábranského a Kamila Pokorného vybojovali necelých devět sekund před závěrečnou sirénou.

61:12 Matěj STRÁNSKÝ - 4:3

61:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři vítězí 4:3 po prodloužení! MATĚJ STRÁNSKÝ se na levém kruhu zmocnil kotouče a přesnou ránou k pravé tyči překonal Vejmelku. Asistence: Filip Zadina a Martin Gernát.

60:30
    Horký se po delším tlaku v útočném pásmu odhodlal ke střele od modré čáry, Štěpánek zasáhl svou vyrážečkou.

60:02
    Vhazování vyhrávají hráči Komety, kteří hned míří do pásma Třince.

60:01

Prodloužení začne v 21:15.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:51 Tomáš VINCOUR - 3:3

59:51
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa střílí vyrovnávací branku! A je zřejmé, že se půjde do prodloužení. Hosté se konečně dočkali vyrovnávací trefy, která přišla za pět minut dvanáct. Zbořil nahodil kotouč před branku, kde příhodně odrazil k TOMÁŠI VINCOUROVI, jenž už neměl žádný problém jej poslat za záda Štěpánka. Asistence: Jakub Zbořil a Jakub Klepiš.

59:23
    Důležité buly vyhrává Kometa. Od modré čáry střílel z první Němec, Štěpánek zasáhl svými betony.

59:21
    Štěpánek přerušuje hru zásahem svou lapačkou, vhazovat se bude po jeho levici. Trenér Komety Libor Zábranský si vybírá oddechový čas.

58:48
    Vejmelka na střídačce, hosté hrají v šesti!

58:06
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a je jasné, že Třinec se nikam nepožene. Utváří blok ve středním pásmu, který se Kometě zatím nedaří překonat.

57:22
    Střondala, střelec první branky Komety, pálil na útočné modré, jeho rána letěla vysoko nad horní tyčku.

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 27. Chmielewski (Kundrátek, Jaroměřský), 31. P. Vrána (D. Musil, M. Stránský), 33. Zadina, 62. M. Stránský (Zadina, Gernát) – 37. Střondala (Plášek ml., F. Král), 38. Vincour (O. Němec, Zaťovič), 60. Vincour (Zbořil, Klepiš)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Jašek – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Roman, Dravecký (A) – Hrňa.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Freibergs, O. Němec (A), Gulaši, F. Král, Pyrochta (A), Zbořil, Kowalczyk – Zaťovič (C), Brabenec, Vincour – Kunc, Klepiš, Schneider – Valský, Rákos, Kusko – Plášek ml., Střondala, L. Horký.

Rozhodčí: Šír, Sýkora – Ondráček, Špůr.