Schalke – Stuttgart 1:1 (kon.)
FC Schalke 04
1:1 (1:0)
VfB Stuttgart
Pátek 30.10.2020, 20:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 6. kolo

Pro tohle utkání je to už ode mě všechno, přeji hezký zbytek pátečního večera. (22:28:19)

Fauly: 11:14

Zápas je u konce, Schalke doma se Stuttgartem jen remizovalo 1:1. Domácí v úvodu zápasu přestáli tlak soupeře a po půl hodině hry šli do vedení, když se hlavou ze standardní situace prosadil stoper Malick Thiaw. Hosté dokázali vyrovnat na začátku druhé půle, v 56. minutě proměnil pokutový kop nařízený za ruku Saného střídající Nicolás González. Od té doby byl Stuttgart aktivnějším týmem, ale žádnou opravdu velkou šanci už si nevybojoval. V závěru zápasu mohl Schalke vrátit do vedení znovu Thiaw, ale druhý gól hlavou nevstřelil.

90+4

90+2
    Nastavují se tři minuty.

90+2
    Schalke nerozehrálo standardní situaci vůbec špatně a nechybělo mnoho k tomu, aby přeci jen padl vítězný gól.

90+1
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Philipp Förster.

90
    Schalke bude zahrávat standardní situaci, ze které by mohlo celý zápas rozhodnout.

89
    Hrdinou utkání se mohl stat Orel Mangala, který zakončoval z hranice šestnáctky. Jeho střelu však zblokoval Sané a následně chytil Frederik Rönnow.

88
    Schalke už hraje hodně staticky a je zatažené těsně před vápnem.

87
    Stuttgart je v posledních minutách rozhodně aktivnějším mužstvem a za každou cenu se ještě z utkání snaží vykřesat všechny tři body.

86
    Frederik Rönnow se znovu vyznamenal, když parádním zákrokem vytáhl střelu Castra z dálky.

85
    Do zakončení se z rohového kopu dostal vzrůstem malý Wataru Endo, ale trefil jen prostředek branky, kde byl připraven Frederik Rönnow.

85
    Philipp Klement centroval z levé strany a vybojoval pro své mužstvo důležitý rohový kop.

84
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Benito Raman.
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Can Bozdogan, přichází Alessandro Schöpf.

83
    Stuttgart na druhé straně zahrával rohový kop, ale pánem situace se stal brankář Frederik Rönnow, který si stáhl míč ze vzduchu.

82
    Po centru Haríta z přímého kopu se k hlavičce na zadní tyči dostal stoper Malick Thiaw, ale tentokrát Kobela nepřekonal.

81
    Nicolás González dostává žlutou kartu za faul na Haríta, který se už chystal střílet.

80
    Máme před sebou závěrečných deset minut utkání, ve kterých se budou obě mužstva snažit zvrátit skóre na svou stranu. Zatím to nevypadá, že by se některý z týmů spokojil s remízou.