odloženo
Olympique Marseille
0:0 (-:-)
Racing Lens
Pátek 30.10.2020, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo
Videopřenos

Fotbalisté RC Lens zcela zaslouženě vítězí v Marseille 1:0 brankou Simona Banzy z 59. minuty.

Po fotbalově bídném prvním poločase se po změně stran hrálo naprosto jednoznačně pod taktovkou Lens, které druhý poločas vyhrálo 11:3 na střely, a byť vyjma šance Muingy v nastaveném čase zase nemělo nějaké velké příležitosti, tak Marseille si dnes nevytvořilo prakticky nic. (23:00:12)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:11.

90+3

90+3
    Nakrátko rozehraný roh hostům vůbec nevyšel, brzy se dopustili faulu a Marseille ještě stihne nějaký nákop dopředu.

90+2
    Lens vybojovalo rohový kop, nastavený čas se mezitím přesunul do své druhé poloviny.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mickaël Cuisance (Olympique Marseille).

Také Cuisance si prohlíží žlutou kartu za zákrok, po němž rozhodčí Pignard ponechal soupeři výhodu.
    90+1. Arnaud Muinga nejdříve ztroskotal na Mandandovi, pak přestřelil.

90+1
    Muinga se uvolnil v pokutovém území a mohl definitivně rozhodnout o výhře Lens, jeho první ránu ale Mandanda vyráží a druhá trestuhodně míří nad branku!

90+1
    Nastavený čas potrvá tři minuty.

90
    Z rohu se Marseille nijak neprosadilo a už se blíží nastavený čas.

90
    Payet se po souhře se Sakajem neprosadil na pravém křídle, Marseille bude nakonec zahrávat rohový kop i přesto, že se míč za branku odrazil od domácího fotbalisty.

88
    Marseille se vůbec poprvé dostalo do nějakého menšího náporu, ovšem v pokutovém území se neujala Sakajova přihrávka ani Payetův centr.

87
    Muinga dostal dlouhý pas do volného prostoru na pravém křídle, sám si nebyl jist, zda-li není v ofsajdu, ale mohl pokračovat, pak ale jeho prudká přihrávka před branku nenašla nikoho v černém.

86
    Na opačné straně Radonjić střílel přímo doprostřed branky, do statistik alespoň zapisuje první střelu na branku domácích hráčů.

85
    Seko Fofana potáhl míč po ose hřiště, pak přihrál Muingovi, jenž dostal míč na paty, povedlo se mu jej ale posunout před sebe, pak jeho prudká rána letěla do brankáře Mandandy.

83
    Morgan Sanson se pokusil o dalekonosnou ránu, ta ale proletěla vysoko nad brankou.

82
    Claussův centr doletěl k bližší tyči do prostoru, kde nebyl nikdo v černém.

81
    Haidarův centr je sražen na roh, Chauí pak vidí žlutou kartu za faul na Mauricia, po němž rozhodčí Pignan ponechal výhodu.

80
    Právě Payet se ujal střeleckého pokusu, ovšem o zhruba metr přestřelil Lecovu branku. Hostující kapitán nadále nemusel nijak zasahovat.