Havířov – Ústí n/L | 1:2 (kon.) | | | Litoměřice – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Přerov – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 2:3 (kon.) | | | Třebíč – Kadaň | 6:4 (kon.) | | | Vsetín – Jihlava | 1:7 (kon.) |
Kolín – Vrchlabí | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Šumperk | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Jokerit | 2:5 (kon.) | | | Čerepovec – Riga | 4:2 (kon.) | | | Kazaň – Magnitogorsk | 3:0 (kon.) |
Minsk – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Soči – Kunlun | 3:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) |
Levice – Skalica | 0:2 (kon.) | | | Trnava – Martin | 2:1 (kon.) | | | Humenné – Topoľčany | 0:2 (kon.) |
Vlci Žilina – Spišská N. Ves | 4:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Dubnica | 0:0 (odl.) |
konec
HC ZUBR Přerov
4:0
(3:0, 1:0, 0:0)
HC Baník Sokolov
Daniel Doležal
Branky a nahrávky:
8. Macuh (Dobiáš, Dobša), 16. Číp (Hejcman, Šoustal), 20. Šoustal (Hejcman, Zbořil), 29. Dostálek (Pšurný, Hrabal)
Rozhodčí: Ondráček, Marek – Polák, Komínek
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Kacetl (D. Dvořák) – Hrabal, Dluhoš, Machů, Krisl (C), Zbořil (A), Dřímal, Gréč – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Šoustal, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Süss – Dobša, Macuh, Dobiáš.
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov: Neužil (Krbeček) – J. Pohl, Kadeřávek, D. Zeman, Klodner, Klejna, A. Rulík, Tureček – M. Kadlec, Kverka (A), Konečný – Prymula, Vildumetz, Osmík – Švec, T. Rohan (C), Šik – Jiskra, Vrána, Křemen.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov: Neužil (Krbeček) – J. Pohl, Kadeřávek, D. Zeman, Klodner, Klejna, A. Rulík, Tureček – M. Kadlec, Kverka (A), Konečný – Prymula, Vildumetz, Osmík – Švec, T. Rohan (C), Šik – Jiskra, Vrána, Křemen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondráček, Marek – Polák, Komínek
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jan Pohl – 2 min., pozdní dohrání).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Šoustal – 2 min., hrubost).
Matěj Svoboda odvedl skvělou práci v rohu sokolovského pásma a odvážně si počínal i mezi trojicí soupeřů. Nakonec si vybojoval faul.