Zlín – Sparta 4:6 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:1 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
K. Vary – Třinec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 2:4 (kon.)
Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 09.11.2020, 17:30 • Budvar aréna • Tipsport extraliga • 15. kolo

Čekání na první vítězství Motoru tak trvá i nadále, z Budvar arény si dva body odváží Boleslavští. Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (19:59:54)

60:38 David ŠŤASTNÝ - 1:2

60:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po necelé minutě končí prodloužení, ve kterém získali bod navíc hosté! Do dobré pozice dostal kotouč DAVID ŠŤASTNÝ a rychlou střelou propálil Čiliaka. Asistence: Radim Zohorna, Martin Ševc.

60:05
    Po buly jsou u kotouče hosté, kteří vymýšlejí první akci v prodloužení.

60:01

Utkání bude pokračovat prodloužením, které zařídil vyrovnávací trefou Martin Ševc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Ještě dobrá šance pro Christova, který si sjel před branku, ale zakončil jen do brankáře.

58:35
    Nejistý zákrok Růžičky vystrašil hosty. Naštěstí pro Boleslav kotouč vypadl před hostujícím gólmanem.

57:33
    Po dravém průniku Václava Karabáčka se posunula branka, vhazovat se bude v pásmu Boleslavi.

56:14
    Boleslav je kompletní, po dlouhé době jsou oba týmy v plném počtu.

55:54
    Voženílek s Beránkem se drali před branku, ale Růžička udržel kotouč před brankovou čárou.

55:12
    Tentokrát budějovický kapitán přestřelil a kotouč se odrazil až do středního pásma. Boleslav už je mezitím ve čtyřech.

54:28
    Se střelou Pýchy si Růžička poradil, Motor ale zůstává v pásmu.

54:14
    58 vteřin bude hrát Motor přesilovku pěti proti třem! Dvě minuty za hrubost dostal Jan Stránský.

53:12
    Čeká nás dvouminutová přesilovka Motoru, který si může vzít zpět své ztracené vedení.
    52:45 Martin ŠEVC - 1:1

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 23. D. Voženílek (Pýcha, Michnáč) – 53. Ševc (Šťastný), 61. Šťastný (R. Zohorna, Ševc)

Banes Motor České Budějovice: Čiliak (Patera) – Vydarený, Plášil, Pavel, Allen, Pýcha, Slováček – Prokeš, Christov, D. Voženílek – M. Novák, R. Přikryl, Beránek – Karabáček, Indrák, Z. Doležal – Raška I, Michnáč, Jonák.
    BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Ševc, Šidlík, Pláněk, Dlapa, Fillman, Bernad, Klikorka – Šťastný, R. Zohorna, Lunter – Jääskeläinen, Zbořil, P. Kousal – Najman, Flynn, J. Stránský – Bičevskis, J. Strnad, Kotala.

Rozhodčí: Horák, Pražák – Lhotský, Svoboda