Real Betis – Elche 3:1 (kon.) | Celta Vigo – Real Sociedad 1:4 (kon.) | Granada – Levante 1:1 (kon.)
Valencia – Getafe 2:2 (kon.)
Celta de Vigo
1:4 (0:2)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 01.11.2020, 16:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Zápas nám nepřinesl příliš zajímavou podívanou, šancí k viděním bylo naprosté minimum. Nakonec vše zachránily alespoň brankové situace. Hosté i ve druhém poločase kontrolovali své nabité vedení z prvního poločasu. Nenechali se rozhodit ani proměněným pokutovým kopem Viga. Vigo se téměř vůbec nedostávalo do před brankového prostoru a brankář Remiro neměl příliš mnoho práce. San Sebastian potvrzuje, že se mu v začátku nového ročníku LaLigy daří a průběžně se dostává na první místo, o jeden bod před Real Madrid! (17:53:26)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:16.

90+3

90+2
    Následně necentrují míč před branku, ale pokouší se jej udržet na levé straně hřiště co nejdéle.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává José Fontán (Real Club Celta de Vigo).

90+1
    V první minutě nastaveného času se ještě hosté rozhodli podniknout útočnou akci po levé straně.

90
    Hlavní arbitr se rozhodl ještě přidat tři minuty nad rámec vymezeného času.

88
    Nyní se dopustili faulu a Sebastian může v klidu rozehrát míč a soustředit se na závěrečné minuty zápasu.

87
    Závěrečné minuty nám toho moc neukazují. Vigo drží míč, ale již vědí, že s výsledkem dnešního zápasu už nic nenadělají.

85
    Hosté bezpečně drží soupeře daleko od své branky a v poklidu dohrávají závěr utkání.

83
    Domácí se však stále sympaticky snaží bojovat a nyní drží míč ve své moci.

82
    O výhře hostů již asi nemůže být pochyb a odpověď na branku Viga se dostavilo záhy, což už bude pro domácí těžkým oříškem.

81
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Čtvrtá branka padla jako přes kopírák třetí branky Sociedadu. Odkop brankáře dopadl přesně na hlavičku hráče soupeře na polovině hřiště a to zapříčinilo celou situaci, na jejímž konci opět WILLIAN JOSÉ uklízel míč do prázdné branky. Asistence: Cristian Portugués.

79
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Silva, přichází Roberto López.

78
    A právě faul Le Normanda zapříčinil daný předchozí pokutový kop, kdy zajel soupeři pod nohy.

77
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    No a kdo jiný, než IAGO ASPAS se mohl ujmout exekuce. Jeho střela k pravé tyčce slaví úspěch a Vigo snižuje na dvou brankový rozdíl.

75
    Vigo bude zahrávat pokutový kop! Šance ke snížení skóre!

73
    David Silva rozehrál centr od rohového praporku, který hlavičkoval jeho spoluhráč a Rubén Blanco se vytáhl skokem ke své levé tyčce, aby vyrazil tento pokus!

Adam Dořák

Branky: 77. Aspas (pen.) – 24. D. Silva (Muñoz), 34. Oyarzabal, 54. José (Portugués), 81. José (Portugués)

Karty:   47. Fontán (CVG) – 38. Guridi (RSC), 56. D. Silva (RSC), 59. Zubimendi (RSC), 64. Muñoz (RSC), 78. Le Normand (RSC)   90+3. Fontán (CVG)

Celta de Vigo: Blanco – Fontán, Murillo, N. Araujo (46. Aidoo), Carreira – Beltrán (57. S. Mina), Tapia, Denis Suárez – Perez (46. Méndez), Aspas (C), Nolito (66. Mor).
    Náhradníci: Fernández, Villar – Aidoo, Costas, Juncà, S. Mina, Mor, Olaza, Rodríguez, Veiga, Yokuşlu, Méndez.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Gorosabel, Le Normand, Sagnan, Muñoz – Barrenetxea (65. Aranbarri), Guridi (65. Guevara), Zubimendi, Oyarzabal (C) (46. Portugués) – D. Silva (79. Roberto López) – José.
    Náhradníci: Moyà – Aranbarri, Guevara, Isak, Januzaj, Bautista, Roberto López, Merquelanz, Merino, Monreal, Portugués.

Rozhodčí: A.C. Vega