Real Madrid – Huesca 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Sevilla 2:1 (kon.) | Osasuna – Atlético 1:3 (kon.)
Alavés – Barcelona 1:1 (kon.)
Real Madrid
4:1 (2:0)
SD Huesca
Sobota 31.10.2020, 14:00 • Afredo di Stefáno Stadium (Madrid) • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (16:02:29)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:9.

Svěřenci kouče Zidana se díky vítězství vyhoupli na čelo španělské La Ligy, momentálně vedou o dva body před druhým Realem Sociedad. Huesca zůstává na 18. místě.

Real Madrid potvrdil roli favorita a Huescu porazil na domácím stadiónu vysoko 4:1. Klíčem k vítězství byly dva góly v závěru prvního poločasu. Nejprve Eden Hazard prolomil střeleckou smůlu a dalekonosnou ránou otevřel ve 40. minutě stav utkání, na spoluhráče pak o pět minut později navázal povedenou křižnou střelou Karim Benzema. Ve druhém dějství dal definitivní razítko na vítězství Bílého baletu Federico Valverde. Alespoň čestný zásah Huesce vystřelil v 74. minutě střídající David Ferreiro, avšak poslední slovo měli domácí, na konečných 4:1 upravil svým druhým gólem Karim Benzema.

90+4

90+3
    V posledních vteřinách ještě vyprodukoval jeden střelecký pokus Toni Kroos. Zakončení z dvaceti metrů zblokoval mimo bránu Pedro Mosquera.

90+2
    Ve vzduchu visel pátý gól. Brejkovou situaci čtyři na jednoho zazdil Rodrygo, který při pokusu o střelu trefil jediného bránícího hráče.

90
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    V závěru utkání Real přidává čtvrtý gól. Marcelo poslal centr na krajana Rodryga, který ještě nesobecky přiťukl pod sebe na KARIMA BENZEMU. Francouzský útočník hlavou snad ani nemohl minout, do střeleckých statistik se dnes zapsal podruhé.

89
    Kapitán Jorge Pulido si proti Marcelovi pomohl rukou, a to zpozoroval pomezní rozhodčí. Zdviženým praporkem dal hlavnímu najevu, aby odpískal faul.

88
    Právě Sandro Ramírez chtěl kulatý nesmysl rychle vybojovat zpět do moci hostům jenže při skluzu netrefil balón, nýbrž nohy Modriće. Výsledkem je žlutá karta.

87
    Pozičně skvěle si počínal Ferland Mendy. Počkal, co Gastón Silva vymyslí, aby posléze jeho centr přizvedl mimo dosah původního adresáta Ramíreze.

86
    Příliš nízký centr poslal do šestnáctky Eugeni Valderrama Doménech. Hříšník Karim Benzema odčinil svůj prohřešek hlavičkou do bezpečné vzdálenosti od branky.

85
    Kousek za polovinou hřiště došlo ke střetu mezi Benzemou a Pulidem, který arbitr posoudil jako nedovolený v neprospěch domácího hráče. Standardku má Huesca.

84
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Gastón Silva.

83
    Těžký nákop obdržel k pravé straně David Ferreiro. Střelec jediného gólu Huescy zkusil ještě zpracovat prudce letící míč, což se mu nepovedlo.

82
    Tohle bylo i na Viníciuse příliš. Brazilec sice přesprintoval Maffea Becceru, jenže kulatý nesmysl dostihl až za postranní čárou.

81
    Isco měl v úmyslu přenést hru na Rodryga. Čitelný pas ovšem dobře přečetl David Ferreiro a ve skluzu dokázal míč odpálit mimo hrací plochu.

80
    Chybnou rozehrávku Pulida chtěl využít Luka Modrić. Chorvatský středopolař ovšem místo přihrávky šel do kličky, Mosquera mu vypíchl míč z pod kopačky.

Milan Huppert

Branky: 40. E. Hazard (Valverde), 45. Benzema (L. Vázquez), 54. Valverde (Benzema), 90. Benzema (Rodrygo) – 74. Ferreiro (Mir)

Karty:   79. Siovas (HSC), 88. Sandro Ramírez (HSC)

Real Madrid: Courtois – L. Vázquez (52. F. Mendy), Militao, Ramos (C), Marcelo – Valverde (60. Isco), Casemiro (69. Kroos), Modrić – Asensio (60. Rodrygo), Benzema, E. Hazard (60. Vinícius Júnior).
    Náhradníci: Altube, Lunin – Isco, Jović, Kroos, Vinícius Júnior, M. Díaz, F. Mendy, Rodrygo, Varane, Santos.

SD Huesca: Andrés Fernández – Maffeo Becerra, Pulido (C), Siovas, Luisinho (84. G. Silva) – B. García (57. Valderrama Doménech), Mosquera, Nwakali (57. Sandro Ramírez) – Gómez (46. Ferreiro), Mir, Ontiveros (46. Galán).
    Náhradníci: Fernández Llorente – I. Doumbia, Escriche, Valderrama Doménech, Ferreiro, Galán, Insua, Carlos, Sandro Ramírez, Seoane, G. Silva.

Rozhodčí: González – Rodríguez, De Francisco