Villarreal – Valladolid 2:0 (kon.)
Villarreal CF
2:0 (2:0)
Real Valladolid
Pondělí 02.11.2020, 21:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (22:49:50)

Utkání touto akcí končí. V porovnání s nudnější první půlí jsme viděli parádní druhý poločas, v němž Valladolid povstal z mrtvých a zlepšeným výkonem sahal po gólech. Domácím sebral uklidňující třetí gól ofsajd a VAR, naopak Real v závěrečné desetiminutovce orazítkoval břevno i levou tyč!

Valladolid nakonec na body nedosáhl, ale pokud se bude v dalších zápasech prezentovat jako ve druhé půli, určitě se dočká lepších výsledků.

90+4

90+4
    Aseno vyboxoval míč jen na kopačku hostujícího hráče, jehož dělovka míří vysoko nad domácí břevno.

90+3
    Zakroucený míč domácí obrana odvrátila jen k hostům, kteří se dostali do zakončení. Tečovaná střela však končí rohovým kopem.

90+3
    Valladolid může zabojovat alespoň o čestný zásah. Rozehrává přímý kop na útočné polovině hřiště.

90+2
    Zakroucený centr však končí v rukavicích připraveného Asenja, který je dnes velmi jistý, a když už bylo potřeba, pomohla mu branková konstrukce.

90+1
    Útok hostů zastavuje faul domácího kapitána Maria Gaspara (VLR), který vidí žlutou kartu.

90
    Nedovolený obranný zákrok na druhé straně hraje do karet domácím, kteří mohou v poklidu rozehrát přímý kop a nasbírat cenné minutky.

89
    Obranný faul v blízkosti rohového praporku sudímu neunikl. Přímý kop Valladolidu však letěl na zadní tyč a byl utažený až moc – odkop od branky.

88
    Valladolid nadále útočí a obléhá šestnáctku domácích, kteří už se pouze brání. Tentokrát jim pomohl také útočný faul soupeře.

87
    Neskutečná smůla pro hosty! Krátce po nastřelení břevna, střídající Hervías pálí jen do levé tyče domácí branky. Realu se lepí smůla na paty.

87
    Real už byl několikrát blízko gólu. Nejblíže před pár minutami po nastřelení břevna, přesto na první trefu čeká a čas se mu krátí.

86
    Hráči Realu si vypracovali centr z rohu vápna, který se kroutil na zadní tyč, jenže hostující hráč stál v ofsajdu.

85
    Villarreal byl blízko hřebíčku do hostující rakve! Kubo dostal šikovný míč za obránce, jenže z malého vápna tváří v tvář Masipovi neuspěl.

84
    Villarreal už se nikam nežene, kontroluje soupeře a čeká na případná okénka k brejkům. Valladolidu už moc času nezbývá.

83
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Carlos Bacca.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Yeremi Pino.

81
    Na hranici vápna se dostal ke střele Kike, jehož dělovka končí na břevně! Obrovská šance Valladolidu.