Opava – Ostrava 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 1:1 (kon.) | Olomouc – Příbram 1:1 (kon.)
Plzeň – Karviná 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
MFK Karviná
Sobota 05.12.2020, 18:30 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Pro dnešek je to z plzeňské Doosan Arény všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek sobotního večera. (20:31:53)

Je dobojováno a Karviná si odváží historickou výhru z trávníku Viktorie Plzeň. Domácí dnes nepředvedli vůbec dobrý výkon, obzvlášť v prvním poločase hra Západočechů značně skřípala a právě v první půli nakonec padl jediný gól, který dal hostující Michal Papadopulos.

Ve druhém poločase domácí zlepšili výkon zejména díky střídajícímu Beuaguelovi, ale ani domácí útočník nedokázal překonat karvinského brankáře Petra Bolka, který se tak na trávníku svého bývalého zaměstnavatele předvedl parádně a se svými spoluhráči veze první výhru Karviné na hřišti Plzně.

90+6

90+6
    Ještě se pokračuje ve hře, ale míč mají na kopačkách hosté z Karviné a Haša může ještě míč vyvést na útočnou polovinu.

90+5
    Alvir se dopustil útočného faulu a jedna z posledních šancí pro Plzeň tak končí dost brzy.
    90+5. Stoprocentní šance v samotném závěru! Beauguel ale míč promáchl

90+4
    Po souboji Pernica s Hašou končí na zemi, hra přerušena.

90+4
    Sudí Hocek nyní během chvíle dvakrát doběhl k hostující lavičce, aby udělil dvě žluté karty pro někoho z realizačního týmu.
    90+3. Alvir při závěrečném tlaku napálil jen Hejdu

90+3
    Hejda posunul míč na Ondráška, který patičkou přiťukl na Marka Alvira, jenže ten v dobré pozici trefil jen spoluhráče v šestnáctce!

90+2
    Po rozehrávce domácích se dostal k hlavičce Hejda, ale mířil dost nepřesně.

90+1
    Eduardo Santos zahrál před vápnem rukou a domácí budou kopat zajímavou standardku.

90
    Nastavovat se bude ve druhé půli pět minut.

90
    Karviná hodně vysoko napadá domácí rozehrávku. Viktoria to bude mít těžké, aby se domácí dostali k závěrečnému tlaku.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Kalvach, přichází Tomáš Hořava.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Miroslav Káčer.

88
    Dlouhý nákop Čermáka mířil na Zdeňka Ondráška, ale ve vzdušném souboji byl úspěšnější Santos.

87
    Žlutou kartu dostává Pavel Bucha (FC Viktoria Plzeň).

86
    Karviná je znovu dnes lepším týmem a nepouští Plzeň k žádnému souvislejšímu tlaku.

Jakub Vais

Jan Picka

Branky: 38. Papadopulos (Bartošák)

Karty:   87. Bucha (PLZ) – 80. Guba (KAR)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:10.
    FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Řezník (46. Beauguel), Hejda, Pernica, Limberský (C) – Bucha, Kalvach (89. Hořava), Al. Čermák (89. Káčer) – J. Kopic (31. Ba Loua), J. Kovařík (75. Alvir) – Ondrášek.
    Náhradníci: Staněk – Hořava, Beauguel, Brabec, Ba Loua, Alvir, Káčer.

MFK Karviná: Bolek – Santos, Dramé, Šindelář (C), Ndefe – Mangabeira – Herc (65. Janečka), Ostrák (77. Smrž), Qose (83. Čmelík), Bartošák (77. Guba) – Papadopulos (65. Haša).
    Náhradníci: Neuman – Smrž, Haša, Čmelík, Twardzik, Guba, Janečka.

Rozhodčí: Hocek – Melichar, Vlček