Zlín – Sparta 4:6 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:1 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
K. Vary – Třinec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 2:4 (kon.)
Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:7 (0:4, 1:2, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 09.11.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 15. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:50:33)

Je rozhodnuto. Třinec si dnes s pohodlným náskokem odveze domů tři body. V pětačtyřicáté minutě dal ještě naději domácím Hladonik, na jeho trefu ale dokázal po pěti minutách odpovědět Stránský, který si připsal v dnešním utkání hattrick.

59:44
    Třinec vyráží z vlastního pásma do útoku. Skóre už se ale pravděpodobně nezmění.

58:39
    Michal Kovařčík pálil zleva, jeden z karlovarských hráčů ale kotouč nasměroval vysunutou hokejkou do ochranné sítě.

57:57
    Kohout se dostal ve vlastním oslabení do úniku, ten ale v branku přetavit nedokázal, puk totiž skončil vysoko nad Kořenárovou bránou.

57:24
    Třinec obsadil útočnou třetinu a kombinuje.

54:53
    Tomáš Redlich (KVA) tvrdě dohrál u mantinelu Filipa Zadinu, který se skácel na zem. Sudí jeho zákrok potrestali větším pětiminutovým trestem plus trestem do konce utkání za zásah do oblasti hlavy nebo krku, pětiminutový trest odpyká Tomáš Vildumetz. Na trestnou lavici ale míří i Tomáš Kundrátek (TRI), ten se rozhodl svého spoluhráče pomstít a po Redlichovi se okamžitě vrhnul, odpyká si tak dvě minuty za hrubost.

54:40
    Redlich to zkoušel zprava od mantinelu, třineckou bránu ale minul.

53:34
    Beránkova rána skončila v Kořenářově lapačce.

Komerční přestávka.

52:59
    Flek přihrával na Vildumetze, ten ale slibnou karlovarskou akci v gól přeměnit nedokázal.

51:50
    Třinec se dopouští ofsajdu.

50:55
    Energie se snaží zvrátit situaci za každou cenu, nedaří se jí ale zatím kombinovat v útočném pásmu.
    49:23 Matěj STRÁNSKÝ - 2:7

49:23
    Třinec právě vstřelil branku!
    Petr Vrána přesně poslal kotouč na MATĚJE STRÁNSKÉHO, ten zleva poslal puk o horní tyč do brány a zapisuje si v dnešním utkání hattrick! Asistence: Petr Vrána, David Musil.

48:45
    Roman zkoušel dotlačit volný puk za brankovou čáru, bohužel pro Třinec však neúspěšně.

47:20
    Hrňa dorážel svou vlastní střelu, Bednáře ale ani napodruhé neprostřelil.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 31. Pulpán, 45. Hladonik (Redlich, Vildumetz) – 8. Zadina (M. Doudera, Jašek), 10. M. Stránský (Gernát, Hrňa), 14. Martin Růžička (M. Stránský), 16. P. Vrána (Martin Růžička), 24. M. Stránský (Martin Růžička), 37. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Jašek), 50. M. Stránský (P. Vrána, D. Musil)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, Hladonik, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Oceláři Třinec: Kořenář (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Chmielewski – M. Kovařčík, Jašek, O. Kovařčík – Hrehorčák, Roman, Dravecký (A) – Hrňa.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Frodl, Komárek