Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:4 (1:2, 0:2, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 12.12.2020, 15:00Chance liga • 17. kolo

Hosté slaví. K výhře jim pomohla zejména brankově povedená druhá třetina. Domácím hráčům nestačil ani velmi dobrý finiš a tlak ve třetí třetině. (17:23:20)

59:59
    Domácí buly vyhráli, od modré čáry pálil znovu Hanousek. Málek znovu jeho pokus krotí.

59:55
    Hanousek střílel od modré čáry, Málek má puk ve svém klíně.

59:36
    Hosté vyhráli buly a vyhazují.

59:32
    Vyloučen hostující Daniel Krejčí za faul kolenem.

58:51
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Že by ještě svitla naděje pro domácí na bodový zisk? Téměř na modré čáře napřáhl Pabiška, jehož střelu tečoval za Málkova záda VOJTĚCH JIRUŠ. Asistence: Lukáš Pabiška, Vratislav Kunst.

58:42
    Posunutá svatyně si žádá úpravu, oba týmy mají tak čas na oddechnutí.

58:42
    Branka hostujícího týmu byla posunuta, vhazovat se bude v útočném pásmu domácího týmu.

58:40
    Další pokus hostující brankář vyráží.

58:21
    Menší závar před Málkem, puk ale v síti neskončil.

58:08
    Žajdlík zůstává na střídačce!

58:08
    Oddechový čas si vyžádali také domácí trenéři.

58:08
    Pabiška našel na modré Hanouska, ten předložil kotouč napřaženému Špačkovi, jehož střelu má Málek ve své moci.

57:43
    Pabiškovu střelu z kruhu Málek vyráží.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 18. A. Dlouhý (Hujer, D. Špaček), 48. Aubrecht (D. Špaček, A. Dlouhý), 59. Jiruš (Pabiška, Kunst) – 14. Kafka (Gaspar, Veber), 18. Vlček (Jaroslav Bednář, Veber), 26. Kafka (Vlček, Vampola), 32. Kuťák (Vlček, Kafka)

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Kunst, Šedivý, T. Hanousek, Böhm, Kovář, Aubrecht – Hujer, Šír, D. Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – A. Dlouhý, Měchura, Wiencek – Šafařovský, Jansa, Putz.
    HC Slavia Praha: Málek (Michajlov) – J. Novák, Hejda, Barák, D. Krejčí, Veber, Gaspar, T. Duda – Vlček, Vampola, Kafka – Šteiner, Jaroslav Bednář, Tomica – Kružík, Kuťák, J. Doležal – Jar. Brož, Všetečka, M. Ondráček.

Rozhodčí: Hucl, Jechoutek – Horažďovský, Tvrdík