Mountfield HK – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 3:2 (kon.)
Liberec – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Středa 11.11.2020, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 4. kolo

Z mé strany je to všechno, přeji hezký zbytek dne. (19:11:25)

Hotovo. Boleslav nakonec vítězí, i když to po vstřelení vyrovnávací branky hostí tak nemuselo dopadnout. O branku Brna se postaral Peter Schneider. Ale pak se osm minut před koncem trefil domácí Pavel Kousal, jehož branka se ukázala být vítězná. Brno zkoušelo štěstí ještě v power-play, zdramatizované díky jednomu vyloučenému boleslavskému hráči, avšak nedařilo se jim. Tři body proto zůstávají v Boleslavi.

59:55
    Jakub Zbořil za bránou ještě vykřesával poslední šanci, ale najít Vincoura včas nedokázal.

59:29
    Nahození před Krošelje, Vincour důrazně zkoušel dorážet puk, ale nedostal ho za záda brankáře.

59:09
    Krošelj přerušil hru.

58:50
    Vincour zkoušel střílet z levého kruhu. Puk byl odražen.

Hrajeme šest proti čtyřem.

Oddechový čas pro hosty.

58:32
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jan Stránský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:20
    Brno hraje bez brankáře!

57:11
    Boleslav zabránila Kometě ve vpádu do své třetiny, ale sama pak zazmatkovala, což by je mohlo stát draho, kdyby byl soupeř pohotovější.

56:05
    Na druhé straně pálil Jakub Zbořil od mantinelu, ale trefil protihráče.

55:26
    Vpředu si počínal důrazně Bičevskis, jenže nevyzrál na obranu soupeře.

54:22
    Bruslaři však dobře brání a nedovolili soupeři proniknout přes modrou.

54:04
    Bojovalo se o puk ve středním pásmu.

53:49
    ...která však nedopadla dle představ.

53:20
    Po vhazování se puk dostal do boleslavské třetiny, kde si ho převzali domácí a zahájili akci.
    52:00 Pavel KOUSAL - 2:1

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 38. R. Zohorna (Zbořil, Šťastný), 52. P. Kousal (Flynn, Ševc) – 46. Schneider (Zbořil)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Šidlík, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Klikorka – Lunter, R. Zohorna, Šťastný – Jääskeläinen, Zbořil (A), Kotala – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – Freibergs, O. Němec (A), Pyrochta (A), Zbořil, Gulaši, F. Král – Zaťovič (C), Klepiš, L. Horký – Vincour, Rákos, Schneider – Matěj Svoboda, Kusko, Kunc – Plášek ml., Brabenec.

Rozhodčí: Pražák, Kika – Ganger, Klouček