Vrchlabí – Přerov 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Poruba 2011 1:4 (kon.)
Sokolov – Havířov 4:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 1:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 2:3 (kon.)
Kolín – Kladno 1:2 (kon.) | Šumperk – Vsetín 6:2 (kon.) | Prostějov – Jihlava 3:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Středa 06.01.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 18. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (18:18:51)

Slovan nakonec tedy bere bod navíc v souboji s pražskou Slavií, když si rozhodující branku připsal Martin Tůma, který zhodnotil perfektní práci a přihrávku Vladimíra Brože. Pro Slovan druhé vítězství v novém roce, Slavia si v prvním utkání v roce 2021 připsal bod jeden.

62:37 Martin TŮMA - 3:2

62:37
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan měl sérii šancí a nakonec se zaslouženě raduje! Vladimír Brož krásně přihrál zpoza branky a MARTIN TŮMA ranou z první přisoudil dva body domácím – 3:2! Asistence: Vladimír Brož, Jiří Severa.

61:28
    Šanci měl i Slovan. Daniel Vrdlovec se protáhl celou hrací plochou, předal do šance Michalu Trávníčkovi, kterému ale střela vůbec nesedla.

60:59
    Slavia nepůjčila Slovanu první minutu kotouč, z čehož resultovala možnost Petra Vampoly, jehož teč si ale našel Marek Schwarz.

60:20
    Slavia začala prodloužení s kotoučem na svých hokejkách.

60:01

Ve třetí třetině dokázala Slavia srovnat, a to hned po jedenácti vteřinách třetí třetiny. Srovnání má na svědomí Filip Vlček. Za chvíli začne tedy v Ústí nad Labem prodloužení třech proti třem.

60:00

59:13
    Aktuálně je zašlápnutý kotouč ve středním pásmu, už se nám schyluje k prodloužení.

58:55
    Daniel Krejčí na ledě. Slavia přežila těžké chvíle.

58:20
    Dominik Sklenář uvolnil Pšeničku, který byl v nadějné pozici, ale mezeru mezi betony Michajlova nenašel.

58:01
    Tadeáš Hejda vyhazuje, Slavie si může vydechnout.

57:15
    Slovan vyhrál buly a rozehrál dobře přesilovou hru, nicméně po střele Jiřího Drtiny domácí nezužitkovali nadějné dorážky. Brankář Martin Michajlov už byl na zádech, kotouč se však za něj nedostal.

56:55
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., nedovolené bránění).

56:16
    Rozhodnutí na hokejce měl Daniel Kružík! Zůstal sám mezi kruhy, ale jeho rána golfem se nevešla mezi tři tyče! Velká možnost Slavie.

55:22
    Martin Michajlov podržel hru, když kryl střelu Voženílka od modré. Vhazování v útočné třetině domácích.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 6. Protasenja (Vl. Brož, Pšenička), 17. Furch (O. Bláha, Matějček), 63. Tůma (Vl. Brož, Severa) – 9. Kuťák (Jaroslav Bednář, Kafka), 41. Vlček (Vampola, J. Novák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Hamalčík) – Vl. Brož (A), Vala, J. Drtina (A), Š. Havránek, M. Voženílek, Vacík, Mareš – Tůma, Pšenička, Protasenja – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – D. Sklenář, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Matějček, Furch.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – D. Krejčí, J. Novák (C), Hejda, Buchta, Gaspar, Veber, Barák – Kafka, Vampola, Vlček – Tomica, Jaroslav Bednář, Šteiner – J. Doležal (A), Kuťák, Kružík – Všetečka, Slavíček, M. Ondráček.

Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Coubal, Kokrment