Magnitogorsk – Jokerit 0:0 (odl.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Kunlun 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 5:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 2:3 (1:3 po s.n.) | Viťaz – Petrohrad 1:8 (kon.) | Riga – Soči 1:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:8 (1:2, 0:4, 0:2)
SKA Petrohrad
Čtvrtek 12.11.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:51:35)

Československá stopa

Jakub Jeřábek (Viťaz) – 0 střel na branku, 0+0, 21:12 na ledě

Dnes to byla jasná záležitost hostujícího Petrohradu, který převálcoval Viťaz 8:1 a bere zaslouženou výhru. Domácí se svého soka drželi pouze v první třetině, kterou prohráli pouze o jeden gól. Pak už to bylo horši, v prostřední fázi prohráli 0:4 a v závěrečné třetině dostali 0:2, ač tomu statistiky úplně nenapovídají. V dalším zápasu se utká Viťaz 14.11. doma proti Spartaku Moskva. SKA si příště zahraje ve stejný den na ledě Čerepovce.

59:34
    Lukas Bengtsson pálil z levé strany na branku, Todykov jeho pokus vyrazil do rohu, odkud puk zamířil až mimo pásmo.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Domácí tým vyhrál buly a puk hned vyhodil.

58:41
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Zachar Bardakov.

58:19
    Domácí ještě chtěli jít dopředu, ale Jevgenij Arťuchin trefil nahrávkou jen brusle Tedenbyho.

57:38
    Do konce zápasu zbývá něco přes dvě minuty, na puku je SKA, které dnes odejde jako vítěz tohoto zápasu.

56:45
    Hodně rychle se do pásma přiřítil Vasilij Tokranov, hned dostal puk proti hokejce a pálil. Jeho bomba letěla pouze vedle branky Todykova.

55:56
    Puk nyní hodně často mění svého majitele. Za svojí brankou ho nyní má Petrohrad.

54:42

53:43
    Domácí kapitán se následně chtěl dostat dopředu přes pravý mantinel, ale při kličce upadl.

53:28
    Až moc rychlý byl Sjomin při přechodu do pásma a píská se ofsajd.

53:11
    Na pravou stranu pásma dostal puk Mattias Tedenby, jel s ním ještě dopředu a následně vypálil jen do tyčky petrohradské branky.

52:42
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Miro Aaltonen – 2 min., hrubost).

52:36
    Hosté pokračuje v obléhání domácí branky, osm gólů ji, vypadá to, nestačí.

52:14
    Následuje komerční přestávka.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 8. Děrgačov (Danforth, A. Sjomin) – 2. M. Aaltonen (Antipin, Švec-Rogovoj), 8. Bengtsson (Vey), 27. Ožiganov (Tkačjov, Tokranov), 33. Galeňuk (Vey, Podkolzin), 37. Tokranov (Tkačjov, Ožiganov), 38. Podkolzin (K. Marčenko, Vey), 45. Ivan Morozov (Chusnutdinov, Ožiganov), 52. Kemppainen (M. Aaltonen)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (37. Todykov) – Hultström, Katičev, Jeřábek (C), Pautov, Golovkov, Borodkin, Pylenkov – A. Sjomin, Danforth, Tedenby (A) – Bardakov, Děrgačov, Kazakov – Laričev, Mojsejev, Grebenščikov – Ivanjuženkov, Arťuchin (A), Malychin – Smolin.
    SKA Petrohrad: Askarov (Berdin) – Galeňuk, Bengtsson, Ožiganov, Fantenberg (A), Antipin, Tokranov – Podkolzin, Vey, K. Marčenko – Švec-Rogovoj, M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Timkin (A) – Ivan Morozov, Tkačjov, Chusnutdinov – Gordin, Grošev.