Lovosice – Zubří 32:39 (kon.) | Nové Veselí – Kopřivnice 24:24 (kon.) | Královo Pole – Jičín 27:28 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:39 (17:17)
HC ROBE Zubří
Sobota 14.11.2020, 15:30 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Zubří vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:13:52)

HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 32:39 (17:17)
    Nejvíce branek: Malý 7, Jonsson 7/1, Trkovský 5 – Mořkovský 10/2, Jurka 8, Hlinka 6. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 2:5.

Zatímco v prvním poločase ještě Lovosice dokázaly náskok Zubří stáhnout a nakonec odcházet do šaten za nerozhodného stavu, ve druhém poločase už tak úspěšné nebyly. Kolem 40. minuty přišla velká série technických chyb v rozehrávce Lovosických, které skoro pokaždé Zubřané trestali z následného útoku. Tím se dostali do rozhodujícího náskoku, který se Lovcům povedlo snížit na rozdíl 3 branek, více už jim ale hosté nedovolili a opětovně odskočili na konečný šestibrankový rozdíl. Po zásluze si dnes Zubři odváží oba body za vítězství 39:32.

Konec zápasu. (32:39)

60
    Mořkovský mohl vstřelit jubilejní 40. branku svého celku, Günl byl ale evidentně proti a tohoto hráče vychytal v rychlém protiútoku. (32:39)
    60
    Domácí vytvořili technickou chybu, kterou trestá Jurka vsítěním branky do prázdné brány. (32:39)
    59
    Hybner si na brankovišti odstoupil, aby si udělal více prostoru a navázal na sebe jen jednoho obránce, čehož využil jeho spoluhráč a adresoval mu míč, který následně skončil v síti Lovosic. (32:38)

58
    Následně je David Kylíšek (LOV) za svůj zákrok rozhodčími vyloučen na následující 2 minuty. (32:37)
    58
    Hybner přetlačil bránícího Kylíška a dostal se ke střele, která prošla Günlovi mezi nohama do brány. (32:37)

58
    Jonssonův střelecký pokus končí na horní tyči, od které se odráží až do stropu haly. (32:36)
    57
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka). (32:36)
    57
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (32:35)
    56
    Hybner udělal svým spoluhráčům velkou radost, neboť svůj celek dostává znovu do vedení o 4 branky. Celá lavička na nohou se zdviženou rukou. (31:35)
    55
    Nacvičená nahazovačka po ose Mizera – Jurka. Druhý jmenovaný pak identickým zakončením překonal domácího brankáře. (31:34)
    55
    Na pravé straně bylo opravdu hodně místa a Malý už netrpělivě vyčkával u autové čáry. Přihrávka opravdu přišla a domácí levoruký hráč svou střeleckou šanci proměnil. (31:33)
    54
    Na druhé straně dává v početní výhodě branku Trkovský a stahuje tím vedení soupeře zpět na 3 branky. (30:33)

54
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Fiala). (30:33)
    53
    Za to Havran byl mnohem úspěšnější, neboť dokázal procedit míč mezi tělem Günla a tyčí do brány. (29:33)

52
    Domácí přijali zřejmě výzvu Zubří a snaží se přecházet do rychlých protiútoků. Kylíšek tentokrát svou střeleckou šanci neproměnil, ztroskotal na úspěšném zákroku Mizery. (29:32)