Třinec – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 0:7 (kon.) | Liberec – Litvínov 1:2 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Sparta 4:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:7 (0:1, 0:5, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 20.11.2020, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 19. kolo

55:38
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, za podražení je na trestnou lavici odvelen Venkrbec.

53:53
    Vítkovice jdou do tří, podrážením se provinil Polášek.

53:38
    Na trestnou lavici usedá Huška, který odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Po komerční přestávce se tedy bude vhazovat u Svobody.

49:50
    Hosté jdou do tří, za držení hole bude pykat Allen.

49:06
    Za podrážení bude pykat hostujíc Venkrbec.

42:31
    Další nebezpečné chvíle pro Vítkovice, na jejich trestnou lavici usedá Dočekal za hákování.

36:57
    Další přesilovka pro hosty, za podrážení putuje za katr domácí Dočekal.

30:31
    Polákovi na trestnou lavici odjíždí dělat společnost Marosz, který se provinil sekáním.

26:58
    Na trestnou lavici usedá domácí Roman Polák, který vyfasoval dvě minuty za hrubost a deset minut za nesportovní chování. Dvouminutový trest odpykává Šišovský.

23:14
    Prvním vyloučeným domácím hráčem v tomto utkání je Roman Polák, který je přísně potrestán za krosček.

20:43
    Za podrážení je vyloučen hostující Venkrbec.

09:41
    Další oslabení pro hosty, na trestnou lavici odjíždí Plášil, který seknutím dopomohl ke zlomené hokejce Kováře.

04:56
    Za hru vysokou holí si vykoledoval trest na 2+2 minuty hostující Christov a domácí tak mají šanci srovnat.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 5. Pýcha (Raška I), 24. Z. Doležal (Pýcha, R. Přikryl), 27. Jonák (Beránek, Vydarený), 32. Pýcha (R. Přikryl), 32. Beránek, 34. Allen (D. Voženílek, Raška I), 55. M. Novák (Pýcha, R. Přikryl)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (32. Mi. Svoboda) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – V. Polák, Hruška (A), Lakatoš – Schleiss, Marosz, Šišovský – Dej, L. Krenželok (A), Mallet – Dočekal, Werbik, T. Kubalík.
    Banes Motor České Budějovice: Patera (Čiliak) – Pýcha (C), Plášil, Vydarený (A), Lytvynov, Pavel, Allen, Svach – M. Novák (A), R. Přikryl, Z. Doležal – Michnáč, Raška I, Karabáček – Christov, Venkrbec, D. Voženílek – Jonák, Beránek.

Rozhodčí: Lacina, Pešina – Gerát, Axman