Třinec – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 0:7 (kon.) | Liberec – Litvínov 1:2 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Sparta 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 20.11.2020, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 19. kolo

50:12
    Krosček v podání Jaroslava Kracíka posílá Plzeň do čtyř a provinivšího se útočníka na lavici hanby.

44:20
    Až ve třetí třetině se domácí proviňují proti pravidlům, hostujícího Gulaše podrazil David Musil.

29:45
    Druhé vyloučení na straně hostů, na lavici hanby se za držení odebírá Peter Čerešňák.

16:44
    A máme tu první vyloučení tohoto zápasu, za sekání si dvě trestné minuty odpyká hostující Vojtěch Budík.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 7. Chmielewski (Marcinko), 20. Jašek (M. Kovařčík), 60. M. Doudera – 1. Suchý (Mertl, Gulaš)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Galvinš, Kundrátek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Chmielewski, Marcinko, Zadina – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrehorčák – Hrňa.
    HC Škoda Plzeň: Pavlát (Frodl) – Lang, Stříteský, Vráblík, Čerešňák, Budík, Jiříček, L. Kaňák – Suchý, Mertl (A), Gulaš (C) – Pour, P. Musil, Kantner – Stach, Kracík, Rob – Straka (A), Kodýtek, Malát.

Rozhodčí: Šír, Sýkora – Ondráček, Hanzlík