Brest – Saint-Étienne 4:1 (kon.) | Marseille – Nice 0:0 (odl.)
Stade Brestois 29
4:1 (4:1)
AS Saint-Étienne
Sobota 21.11.2020, 17:00 • Venue Stade Francis-Le Blé • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:52:18)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:9. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.

Je konec! Ve druhém poločase se už nic zajímavého nestalo, domácí tak ovládli tento duel poměrem 4:1! Jak již bylo řečeno, celé utkání rozhodla první půle. Právě v té totiž Brest zvítězil 4:1. Saint-Étienne se sice v druhém poločase snažil, ale směrem dopředu nepředvedl téměř nic. Gautier Larsonneur nemusel řešit složitou situaci.

90+2

90+2
    Nastavovat se budou dvě minuty!

90+1
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Hianga'a Mbock.

Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Hugo Magnetti.

90
    Hosté zahrávali ještě jednu standardku a jeden z nich se dostával k hlavičce. Skvěle si však poradil jeho soupeř, a tak hosté kopou jen rohový kop.

89
    Navíc kombinují na útočné polovině a už budou chtít tento duel jen dohrát. Nakonec jsme ještě viděli nějakou prostrkávačku, ale tu nikdo z Brestu netrefil.

88
    Jérémy Le Douaron je střídajícím hráčem, ale ještě motá svým soupeřům hlavy. Ti se však jen tak nenechají. Přesto jsou domácí fotbalisté u míče...

87
    Hosté to pro změnu zkusili centrem, který jen prolétl vápnem. Jérémy Le Douaron se hnal dopředu po levé straně. Sice nebyl úspěšný, ale čas ušetřil.

86
    Hostující fotbalisté se sice naopak snaží, ale je jim to k ničemu. Většinu akcí totiž překombinují a Gautier Larsonneur dnes nemusel řešit nic těžkého.

85
    Zápas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému závěru. Druhá půle má hodně daleko do podívané té první. Domácí už totiž nikam dopředu nespěchají.

83
    Saint-Étienne se hnal po delší době k nějakému zakončení, ale jeho akce znovu skončila už před šestnáctkou. Obrana domácích dnes působí velmi dobře.

82
    Zaydou Youssouf byl nyní pomalejší a nejspíše si připsal rovnou dva fauly. Každopádně je pískáno, a tak se k míči zadarmo dostávají zase domácí hráči.

81
    Jean-Kévin Duverne je také dnes střelcem, nyní si však musel plnit obranné povinnosti. Jeden ze soupeřů mu přejel po noze kopačku, ale faul se nepíská.

80
    Hosé to zkusili dalším centrem před bránu, ale ten znovu nepřinesl žádný úspěch. Gautier Larsonneur má míč ve své moci a pošle ho daleko od své svatyně.

79
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Gaëtan Charbonnier.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Maxence Rivera.

Denisa Józsová

Branky: 7. Honorat (Cardona), 23. Duverne (Faivre), 33. Cardona (Honorat), 38. Mounié (Perraud) – 31. M. Camara (Moukoudi)

Karty:   30. Brassier (BST) – 55. Trauco (SET)

Stade Brestois 29: Larsonneur – Pierre-Gabriel, Brassier, Duverne, Perraud – Honorat (73. Battocchio), Belkebla, Lasne (90+1. Mbock), Faivre (90+1. Magnetti) – Mounié (79. Charbonnier), Cardona (73. Le Douaron).
    Náhradníci: Cibois – Ludovic Baal, Battocchio, Tavares, Mbock, Faussurier, Le Douaron, Charbonnier, Magnetti.

AS Saint-Étienne: Moulin – Sissoko (46. Debuchy), Moukoudi, Kolodziejczak, M. Camara – Youssouf, Douath (46. Trauco), Neyou, Boudebouz (73. Aouchiche) – Abi (46. Nordin), Bouanga (78. Rivera).
    Náhradníci: Bajič – Aouchiche, Sow, Trauco, Nordin, Debuchy, Moueffek, Krasso, Rivera.

Rozhodčí: Léonard – Hebrard, Lang