Jekatěrinburg – N.Novgorod 2:3 (0:2 po s.n.) | Jaroslavl – Riga 3:1 (kon.) | Jokerit – Soči 3:0 (kon.)
Kunlun – Kazaň 2:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 21.11.2020, 12:30 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    S konstatováním, že Novgorod vykradl Jekatěrinburg, se loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního dne. (15:18:03)
     
    Československá stopa v utkání

    Jakub Kovář (Jekatěrinburg) 34 zákroků, 2 inkasované góly, 94,44% úspěšnost zákroků
     
    Utkání doputovalo do samostatných nájezdů, které rozhodl Semjon Der-Argučincev, jenž popostrčil Novgorod k vítězství. V penaltách to vypadalo spíše na zvonkohru, jelikož několik hráčů orazítkovalo brankovou konstrukci.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    O vítěznou trefu zápasu se postaral SEMJON DER-ARGUČINCEV, který po ledě mířil přesně a Nižnij Novgorod se raduje z druhého bodu.
    Anton ŠENFELD
     
    4. série
    0:2
    Anton Šenfeld (N.Novgorod) zamířil mezi Kovářovy betony a rozhoduje!
    Dan SEXTON
     
    4. série
    0:1
    Dan Sexton (Jekatěrinburg) mířil po ledě a trefil brankářův beton.
    Michail VARNAKOV
     
    3. série
    0:1
    Michail Varnakov (N.Novgorod) mířil mezi betony, ale Jakuba Kováře nepřekonal.
    Peter HOLLAND
     
    3. série
    0:1
    Peter Holland (Jekatěrinburg) trefuje břevno!
    Semjon DER-ARGUČINCEV
     
    2. série
    0:1
    Semjon Der-Argučincev (N.Novgorod) zamířil po zemi a trefuje se!
    Pavel DACJUK
     
    2. série
    0:0
    Pavel Dacjuk (Jekatěrinburg) si hodil puk na bekhend a trefil tyč!
    Chris WIDEMAN
     
    1. série
    0:0
    Chris Wideman (N.Novgorod) také trefuje brankovou konstrukci!

    Michal Luxa

    Branky a nahrávky: 34. Holland (Sexton, Arzamascev), 55. Golyšev (Makejev, Dacjuk) – 23. Pajgin (Belevič, Der-Argučincev), 25. Miele (Žafjarov, Čechovič), rozh. náj. Der-Argučincev

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Stanislav Bočarov (JEK)
    0:0   Chris Wideman (NNO)
    2. série:
    0:0   Pavel Dacjuk (JEK)
    0:1   Semjon Der-Argučincev (NNO)
    3. série:
    0:1   Peter Holland (JEK)
    0:1   Michail Varnakov (NNO)
    4. série:
    0:1   Dan Sexton (JEK)
    0:2   Anton Šenfeld (NNO)


    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin (A), Alexej Vasilevskij, Zborovskij, Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, Berezin – Golyšev, Dacjuk (C), Makejev – Macek, Holland (A), Sexton – Litovčenko, P. Kulikov, Bočarov – Platt, Protapovič, Ovčinnikov – Zacharov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Tichomirov) – Pajgin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Aljajev, Mišarin, Marin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Der-Argučincev, Kloos, Šenfeld (C) – Pereskokov, Szwarz, Varnakov – Verjajev, Belevič, Urakov (A).

    Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Antonov, Galimov

    Diváci: 812