Hranice – Královo Pole 22:22 (kon.) | SHC Maloměřice – Karviná 27:42 (kon.) | Kopřivnice – Lovosice 29:36 (kon.)
Jičín – Plzeň 27:34 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 27:25 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
27:34 (12:18)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 21.11.2020, 18:00Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:40:20)

Ronal držel se silným soupeřem krok jen do patnácté minuty. Pak už Plzeň přebrala otěže a vybudovala si až devítigólový náskok, který s drobnými změnami uhájila až do konce. Střelecky se Talent mohl opřít o sedmigólového Nejdla či šestigólového Linharta. Na domácí straně v tomto ohledu vyčníval Kastner, jenž nasázel rovnou třetinu z jičínských gólů.

Konec zápasu. (27:34)
    60
    A ještě jeden gól do nikým nehlídané branky. Jako poslední může slavit Linhart. (27:34)
    60
    Herajt vyrazil střelu Doškáře a Tonar přes celé hřiště trefil prázdnou branku. (27:33)
    59
    Škvařil se prosazuje po kombinaci v delší vzdálenosti od brankoviště. (27:32)

59
    Dvě minuty před koncem je tady ještě jeden oddechový čas. Plzeň už by to měla zvládnout. (27:31)
    58
    Nejdl ztratil míč v pasivitě a Kastner s trochou štěstí opět přehodil plzeňského gólmana. (27:31)
    58
    Jakub Kastner hraje velmi dobrý zápas. Nyní přidal díky přihrávce Drbohlava svůj osmý gól. (26:31)

57
    Škvařilova prudká střela letěla přesně na střed branky, kde nemohl Veverka chybět. (25:31)
    57
    Martin Hlava využil velké mezery mezi dvěma bránícími hráči Plzně. (25:31)

56
    Zablokovaná střela Doškáře. Jičín má na palubovce hodně mladou sestavu. (24:31)
    55
    A stejně tak z bleskového protiútoku Ondřej Šafránek. (24:31)
    55
    Potvrzuje to i Doškář. (24:30)
    55
    Nejdl uklidňuje Talent třicátým gólem. Obě obrany začínají být hodně otevřené. (23:30)
    54
    Dobrý zákrok Veverky a pak zase sehrávka na pravé křídlo, odkud Herajta překonal Jakub Kastner. (23:29)
    53
    Mladíček Šimon Thorovský skóruje z levého křídla. (22:29)
    53
    Šafránek trestá nekompletní přihrávku Hlavy ranou do prázdné branky. (21:29)

53
    Tonarův gól neplatí kvůli postavení v brankovišti, takže se míč vrací do jičínského držení. (21:28)