Hranice – Královo Pole 22:22 (kon.) | SHC Maloměřice – Karviná 27:42 (kon.) | Kopřivnice – Lovosice 29:36 (kon.)
Jičín – Plzeň 27:34 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 27:25 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
29:36 (15:16)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 21.11.2020, 16:00Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Od mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (17:43:26)

Velice divoké utkání dnes bylo vidět v hale v Kopřivnici, kde prvních 20 minut dominoval domácí tým. Poté ale střelný prach domácím zvlhl a prosadil se až po 15 minutách hry, kdy už doháněli manko nabrané soupeřem. Lovosičtí si svůj náskok už hlídali a navyšovali, k čemuž svými 10 brankami přispěl Švéd Jonsson a vynikající výkon brankáře Hrdličky. Za poměrně rozhodnutého stavu se z pohledné házené vinou nevybíravých faulů nejprve ze strany domácích ale potom také i hostí stal spíše guláš a strkanice. Lovosice tak nakonec vyhráli v Kopřivnici pošesté v české historii a odváží si cenný skalp i body.

Konec zápasu. (29:36)

60
    Lovosice přidávají další branku. (29:36)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Berin Keso).
    (29:35)
    59
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (29:34)
    59
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (27:34)
    59
    Jan Gřes se opět trefuje do prázdné branky. (27:33)
    58
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Diego Antonio Pérez). (26:33)

57
    Václav Kovář srazil Hanuse, který už byl v náskoku. Zasloužená červená karta za rozhodnutého stavu. (25:33)
    56
    Jonsson přidává další branku. (25:33)

55
    Hrdlička nyní předvedl dva úspěšné zákroky. (25:32)
    54
    Lukáš Malý využívá přesilovou hru z křídla. (25:33)
    54
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (25:32)
    54
    Jonson dává dnes již desátou branku. (24:32)

53
    Pro domácí je aktuální stav asi velké sousto. Vidíme další domácí ruku v obličeji hostujícího hráče. Hardt tak míří na dvě minuty na lavici. (24:31)
    52
    Jonsson přidává další branku. Domácí následně dávají tyčku a míč mají opět Lovosice. (24:31)
    51
    Jan Hanus rovněž dává branku. (24:30)
    50
    Kopřivnice přidává 23. branku. (23:30)
    50
    ...a Malý zakončuje do prázdné branky. (22:30)

50
    Malý neproměnil sedmičku, míč se mu ale od brankáře odrazil do rukou ... (22:29)

49
    Kvůli Holbeinovu faulu nastala u časoměřičů strkanice hráčů, která končí vyloučením jednoho hráče na každé straně. (22:29)

49
    Holbein vidí červenou kartu. (22:29)

49
    Oddechový čas pro hosty. (22:29)
    49
    Jan Gřes nyní střílí míč z brejku do opuštěné branky. (22:29)
    49
    Jan Gřes využívá dvojnásobnou přesilovku. (21:29)

48
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský). (20:29)
    48
    Za hosty se v oslabení prosazuje Stach. (20:29)
    47
    Za domácí se nyní prosazuje Martin Střelec. (20:28)

46
    Hrdlička předvedl další zákrok a hosté mají šanci na vedení o 10 branek. (19:28)
    45
    Domácí kupí chybu za chybou. Tu poslední využil střelou do prázdné branky Kylíšek. (19:28)
    44
    Jonsson přidává další branku, tentokráte střelou z devíti metrů. (19:27)
    43
    Jonsson přidává další branku ze sedmičky. Hosté navíc budou hrát přesilovku, když je vyloučen Holbein. (19:26)
    43
    Další chyba domácích v útoku. Tu tentokráte využívá ke vstřelení branky Kovář. (19:25)
    42
    Petřík se prosazuje ze sedmičky i přesto, že Hrdlička si na míč sáhl. (19:24)

41
    Oddechový čas pro domácí. (18:24)
    41
    Trkovský přidává další branku a domácí jsou v jasném útlumu. (18:24)
    40
    Motl přidává další branku a domácí rázem ztrácí v útoku míč. (18:23)
    39
    Marek Bukovský dává branku a snižuje. (18:22)
    39
    Jonsson navyšuje vedení na rozdíl 5 branek. (17:22)

38
    Také Hrdlička se rozchytal a dalším zásahem přidává trošku do mlýna a vedení hostí. (17:21)
    37
    Jan Motl neuvěřitelně snadno získal míč téměř na půlce, když nepozorností mu jej takřka podal soupeř. Motl nezaváhal a vrátil hostům vedení o 4 branky. (17:21)
    37
    Jan Kupa navyšuje vedení hostí. (17:20)
    36
    Martin Střelec přidává další branku. (17:19)
    36
    Za domácí se konečně prosazuje Donoso. DOmácí jsou tak úspěšní po 15 minutách. (16:19)
    35
    Jiří Motl přidává další zásah a Kopřivnice se rázem ocitá v situaci, ve které byli ještě ve 20. minutě Lovosice. (15:19)
    34
    Jonsson se prosazuje již podruhé ze sedmimetrového hodu. (15:18)

33
    Donoso se pokusil prosadit proti přesile, ale neměl šanci na úspěch. (15:17)
    32
    Trkovský navyšuje vedení hostí na 15:17. (15:17)

31
    Začal druhý poločas. (15:16)

Druhý poločas začne přibližně v 16:50.

Kopřivnice měla v utkání solidně našlápnuto na pohodovou výhru. V posledních 10 minut však prohrál hrozivých 0:6 a do šaten tak místo pohodového vedení domácího celku, odcházejí hráči do kabin za vedení 15:16 Lovosic. Zdá se, že v kabině domácích bude o přestávce rušno. S jakým úspěchem se dozvíme ve druhém poločase.

30
    První poločas skončil. (15:16)

30
    Domácí se opět neprosadili mezi tři tyče. (15:16)
    29
    A Malý dokonal obrat. (15:16)
    28
    Jonsson srovnává.... (15:15)

27
    Hrdlička nyní vychytal dobrou šanci domácích a Lovosice mají šanci srovnat. (15:14)

27
    Bouček je vyloučen...dnes již podruhé. (15:14)
    26
    Nyní se z protiútoku prosazuje Holubec a série čtyř branek Lovosic udělala z utkání opět drama. (15:14)
    25
    Z křídla se nyní prosadil Jiří Motl. (15:13)

24
    Cepeda nyní nechytil míč a získávají jej tak opět Lovosice. Vidíme dlouhou část bez branky. (15:12)

23
    Domácí se neprosadili ani v následném útoku nyní již dlouho drží míč Lovosice. Jejich útok nakonec končí prorážením. (15:12)

22
    Oddechový čas pro domácí. (15:12)
    22
    Jaroslav Trkovský byl úspěšný a snižuje na rozdíl 3 branek. (15:12)

21
    Donoso nyní střílí mimo branku soupeře. Na tahu jsou hosté. (15:11)
    20
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
    (15:11)
    20
    I Motl na druhé straně trefil pouze tyč. Následně se na druhé straně prosazuje Jan Gřes podstřelem. (15:10)
    19
    Jan Gřes zvyšuje na rozdíl 4 branek. (14:10)
    18
    Bukovský se trefil přímo do tyče a z následného protiútoku po přihrávce přes celé hřiště zakončuje Malý. (13:10)
    17
    Jonsson se krásně obtočil kolem protihráče a z náskoku se prosazuje. (13:9)

16
    Oddechový čas pro hosty. (13:8)
    16
    Martin Střelec dostal přihrávku od brankáře od vlastní brány až na šestku, odkud se nikým nehlídaný prosazuje. (13:8)

15
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (12:8)
    15
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (12:8)
    14
    Na druhé straně se prosazuje Jan Gřes. (12:7)

14
    Žingor nyní vytasil nohu proti střele soupeře a připisuje si zákrok. (11:7)
    13
    Jan Hanus se prosadil i přes faul Boučka. (11:7)

13
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček). (10:7)
    13
    Donoso však ultrarychle odpověděl. (10:7)
    13
    Po sehrané akci Lovosic se prosazuje ze šestky Jan Kupa. (9:7)
    12
    Lukáš Malý se prosazuje ve stále ještě pokračující přesilovce. (9:6)
    11
    Jan Hanus se prosazuje v oslabení i přes faul. (9:5)
    10
    Lukáš Malý se prosazuje z křídla a využívá dvojnásobnou přesilovku. (8:5)
    10
    Donoso se prosazuje střelou z devíti metrů. (8:4)
    9
    Stach rychle snižuje. (7:4)
    9
    Jan Gřes se nyní prosazuje z brejku. (7:3)
    8
    Martin Střelec střílí svoji druhou branku v utkání. (6:3)
    7
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson). (5:3)

7
    Kopřivnice využívá přesilovku a zvyšuje na 5:3. (5:2)

6
    Lovisičtí snižují. (4:2)
    6
    Donoso přidává další branku. (4:1)
    6
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (3:1)

1
    Kopřivnice vstupuje do utkání gólem. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, Pérez, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Cepeda, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Bukovský.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, Keso, M. Jonsson, Zourek, Stach, Heřmanovský, Kylíšek, Malý.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.

Co se týká vzájemných zápasů, od 12.4.2018 vždy vyhrál domácí tým (odehráno 6 zápasů) a že nás čekají brankové hody dokumentuje fakt, že od 13.3.2018 vždy vítěz utkání nastřílel více než 30 branek a z toho dvakrát této hranice dosáhl i tým, který prohrál. Poslední zajímavost, která však na dnešní klání asi příliš vliv nebude mít je ta, že Kopřivnice od roku 1998 v Lovosicích nikdy nevyhrála. Lovosicím se to v Kopřivnici podařilo pouze pětkrát.

I tak můžeme ale zatím počítat, že Kopřivnice stále drží šňůru 5 utkání bez prohry. Dnešní soupeř z Lovosic je na tom velice odlišně. Lovosice uzavírají osmičku pro play off s 5 body ze šesti zápasů a výhru zažili naposledy 26.9., za to si připsali cenný skalp Plzně. Od té doby však prožívají aktuálně 4 zápasovou sérii utkání bez výhry (s jedním bodem za remízu s Duklou), avšak žádný z prohraných utkání nebyl tím, kde by byli výraznými favority. Mimochodem, dnes se utkají jediné dva týmy, které během této sezóny porazily Plzeň. Pokud se zaměříme na utkání či formu po koronavirové pauze, tak útočná forma zřejmě zastihla Lovosice v lepší formě než forma kolem vlastní šestky, neboť se Zubřím v přímém souboji o sedmou pozici prohráli neuvěřitelným skóre 32:39.

Kopřivnice, jakožto aktuálně třetí celek a jeden z aspirantů na medaile, je jistě favoritem dnešního klání. Koronavirová pauza je však zastihla v nejméně vhodnou chvíli, kterou byla 4 zápasová série výher a to dokonce nad týmy jako je aktuální lídr z Karviné, Plzeň v domácím prostředí či vždy nebezpečná Dukla Praha. Forma tedy byla naprosto skvělá. Podle utkání hraného před týdnem však nevypadá, že by se Kopřivnice vrátila do ligy ve stejně skvělé formě, když pouze remizovala v Novém Veselí 24:24, tedy proti týmu, který má ambice především nesestoupit a do té doby získal body pouze za jednu výhru a to v Maloměřicích, které se zatím v nejvyšší soutěži trápí a jsou bez bodu.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání házené STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém proti sobě nastoupí týmy KH ISMM Kopřivnice a HK FCC Město Lovosice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.