22:28 (9:14)
HC DAC Dunajská Streda
Středa 10.02.2021, 17:00MOL liga žen • 12. kolo
    60
    A ještě jeden gól v síti Roháčkové. Ta si na střelu Rajnohové sáhla, avšak zvládla ji pouze ztlumit, míč přesto doputoval za brankovou čáru. (22:28)
    60
    Poslední slovo nejspíš bude mít hostující tým. Kata Juhosová si vyměnila míč s Bízikovou, aby posléze skórovala hodem z pravé spojky. (22:27)
    60
    I navzdory oslabení ještě snižuje Eliška Desortová. Využila plné rychlosti, proběhla mezi dvěma konkurentkami a vypálila do levé šibenice. (22:26)
    59
    K premiérové sedmičce Dunajské Stredy se postavila Réka Bizik. Zakončila po pravé straně, Roháčková na balón nedosáhla. (21:26)

59
    Je po nadějích. Barbora Mýlková nejenže faulovala a jde si sednout na dvě minuty, ale rozhodčí ještě nařídily sedmičku ve prospěch slovenského celku. (21:25)
    57
    Do konce utkání zbývá něco málo přes tři minuty. Jiskřičku naděje na bodový zisk vykřesala Hana Maiwaelderová a její úspěšný hod z levé strany. (21:25)
    56
    Réka Bizik odmítá drama. Z pravého křídla propasírovala balón přes dvě bránící hráčky do levého rohu. Dunajská Streda v koncovce utkání vede o pět branek a má skvěle nakročeno k vítězství. (20:25)
    56
    Petra Tichá alespoň částečně napravila zaváhání ze sedmičky. Byla jako první u vyražené střely spoluhráčky, míč následně poslala tam, kam patří, tedy do sítě. (20:24)
    55
    A další gól v podání Rajnohové. Ta pro změnu střílela přes sokyni, jíž poslala balón nad hlavou. Roháčkové pak propadl míč pod levou rukou. (19:24)
    54
    Tohle už se bude domácím jen těžko stahovat. Monika Rajnohová překvapila defenzivu i brankářku podstřelem, balón s zastavil až v síti. (19:23)
    52
    Beatrix Élö přibližuje Dunajskou Stredu vítězství. Ze spojky vypálila dělovku do pravého rohu, proti níž Roháčková neměla šanci. (19:22)
    50
    Tereza Dybalová a její první gól, který přichází v přesilové hře. Nenechala se odradit dotírající sokyní, která ji nezastavila ani za cenu faulu. V pádu umístila míč do pravého dolního rohu. (19:21)

50
    Pastorková je krátce po vstřeleném gólu poslána na trestnou lavici. Jednu ze soupeřek tvrdě zastavila při snaze o zakončení. Jasné dvě minuty. (18:21)
    50
    Dlouhou gólovou sérii domácích ukončila až Kristina Pastorková, jež využila volnějšího prostoru mezi dvěma obránkyněmi a zamířila míč pod břevno. (18:21)
    48
    Neuvěřitelná série domácích pokračuje! Ty ještě před malou chvílí prohrávaly o devět branek, ale po gólu Poláškové už je to jen o dvě! (18:20)
    46
    Znovu Desortová! Tato hráčka po levé straně utekla všem protihráčkám a únik završila střelou po pravici Oguntoyeové. (17:20)
    45
    A další zásah Poruby, které teď hrají ve velké euforii! Hana Maiwaelderová střílela v pádu, což jí vůbec nerozhodilo, balón napálila nad nohu brankářky. (16:20)
    45
    Domácí hráčky ztrácejí už jen pět branek. Eliška Desortová potrestala volnější střed k hodu do pravého horního rohu. (15:20)
    41
    Třetí vstřelená branka domácího celku v řadě! Tentokráte se prezentovala nechytatelnou ránou Veronika Kučerová, míč hodila do levého dolního růžku. (14:20)
    40
    Poruba je na rozdíl šesti gólů. Po delší odmlce se připomněla Silvie Polášková, rána do pravé šibenice neměla chybu. (13:20)
    39
    Poprvé se mezi střelkyně zapsala rovněž Adéla Baumbachová. naskočila si středem před bránu a balón poslala nad levou nohu brankářky. (12:20)
    39
    A další gól v síti Poruby. Kata Juhosová pálila ze spojky a měla štěstí, neboť dobře postavená Roháčková nic neviděla a balón jí prošel mezi nohama. (11:20)
    38
    Réka Bizik vrací favoritkám náskok osmi branek. Pěkně se proháčkovala mezi dvěma soupeřkami, načež zakončila do pravého horního rohu. (11:19)
    37
    Druhý gól domácích v řadě! Eliška Desortová vystihla rozehrávku a byla sama před gólmankou, velkou šancí nepohrdla. (11:18)
    37
    Premiérovou trefu v utkání zapisuje Hana Maiwaelderová. Na levém křídle se uvolnila v a pádu zakončila nekompromisně na bližší tyčku. (10:18)
    37
    Gól střílí také Kata Juhosová. Házenkářka Dunajské Stredy si vyskočila nad protihráčku a hodem o zem poslala míč do sítě. (9:18)
    36
    Rozdíl ve skóre nadále narůstá. Élö byla tentokráte tou, na kterou si obrana vůbec nedala pozor. A Roháčková proti její tvrdé a prudce umístěné střele neměla šanci. (9:17)
    35
    Réka Bizik dostala od brankářky dlouhou nahrávku do protiútoku. Samostatný únik zakončila hodem nad hlavu Roháčkové. (9:16)
    34
    První gól druhé půle má na svědomí Monika Rajnohová. Utekla po levém křídle a finále akce završila hodem do pravého dolního rohu. (9:15)
    30
    Do poločasu půjde Poruba s pětigólovou ztrátou! Anežka Farářová si totiž ještě stihla vytvořit prostor na zakončení a střelou o zem překonala brankářku. (9:14)
    30
    Slovenský celek je zpět v šestigólovém vedení. Postaral se o něj Kata Juhosová. Z levé strany překvapila Roháčkovou hodem nad její pravou ruku. (8:14)
    30
    Konečně dává gól také Poruba. Aktivní Barbora Mýlková se konečně trefila do černého, ze spojky vypálila do levé šibenice. (8:13)
    30
    Poslední minutu prvního poločasu odstartovala gólem Kristina Pastorková. Svým premiérovým zásahem poslala Dunajskou Stredu do šestibrankového vedení. (7:13)
    28
    Reakce přichází bleskově. Réka Bizik byla na levém křídle úspěšně volné a tak si naskočila středem a zamířila neomylně k bližší tyči. (7:12)
    27
    Velkou práci odvedla Markéta Prašivková. Nejprve se zbavila soupeřky, načež si naskočila mezi další dvě a střelou k pravé tyči propálila i Oguntoyeovou. (7:11)
    23
    Domácí defenziva pozapomněla na Moniku Rajnohovou, která se hnala sama vstříc brankářce. Prostřelila ji hodem po její pravé ruce. (6:11)
    21
    Po delší době o sobě dala vědět Cintia Bugárová. Házenkářka slovenského týmu završuje hattrick střelou z levé spojky k protější tyči. (6:10)
    20
    Kata Juhosová střílí druhý gól v rozmezí pár sekund. Oslabení zatím Dunajskou Stredu nijak zvlášť nelimituje, spíše naopak. (6:9)
    19
    Místo přesilovkového zásahu hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Bíziková v přečíslení uvolnila Juhosovou, ta sama před Roháčkovou nezaváhala. (6:8)

18
    Mýlková byla faulována a Poruba si zahraje přesilovou hru v utkání. Střelkyně si chvíli poležela na palubovce, ale už je připravena pokračovat v utkání. Vyloučenou hráčkou je Jahodičová. (6:7)
    17
    Sraženou nahrávku sebrala gólmanka Oguntoyeová a dlouhým hodem poslala do úniku Bizik, jež vypálil nechytatelně doprava nahoru. (6:7)
    16
    Jestli něco Porubě jde, tak je to um rychle reagovat na vstřelené góly soupeřek. Skóre vrací do vyrovnané podoby Eliška Desortová. (6:6)
    15
    S končící patnáctou minutou se Dunajská Streda vrací do vedení. Kata Juhosová se zbavila osobní strážkyně a balón hodila k pravé tyči. (5:6)
    13
    Do střeleckých listin se zapisuje Petra Tichá! Průnik po pravém křídle dotáhla do zdárného konce hodem na bližší tyčku. (5:5)

10
    Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová). (4:5)
    10
    Ale i v tomto případě zvládli domácí hráčky odpovědět. Jmenovitě Barbora Mýlková, která i navzdory faulu prostřelila marně se natahující brankářku. (4:5)
    9
    Druhý gól v utkání zapisuje rovněž Monika Rajnohová. Střelba ze střední vzdálenosti zatím hostům nedělá vůbec žádný problém. (3:5)
    9
    Poruba se opět dostává na dostřel. Silvie Polášová ráda stříle ze spojky, což opět potvrdila, stejně jako v prvním případě skóroval do pravého horního rohu. (3:4)
    8
    S tímto projektilem ovšem nešlo nic dělat. Beatrix Élö vypálila dělovku k levé tyči, míč se ještě otřel o tyčku. Roháčkové nepomohl ani rozštěp. (2:4)

6
    Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda (Beatrix Élö). (2:3)
    6
    Svůj druhý gól v utkání vstřelila Cintia Bugárová. Gólmanku překvapila hodem do pravého dolního rohu. (2:3)
    5
    Výborná odpověď v podání Silvie Poláškové. Ze spojky vystřelila do pravé šibenice, brankářka šla riskla opačnou stranu. (2:2)
    4
    A házenkářky slovenského celku poprvé vedou. Na levém křídle dostala příliš volného prostoru Rajnohová, jež hodila míč do sítě. (1:2)
    4
    Blesková odpověď v podání favoritek. Z levé spojky vypálila nechytatelnou střelu do levého horního rohu Cintia Bugárová, gólmanka bez šance. (1:1)
    3
    Do vedení jsou domácí! Barbora Mýlková proběhla volným středem hřiště a tváří v tvář brankářce se nemýlila! (1:0)