Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:1 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 5:4 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 21.11.2020, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 24. kolo

54:59
    Litoměřice budou mít ideální příležitost ke srovnání, na trestnou lavici míří domácí kapitán Tomáš Kudělka, dvě minuty za hákování.

50:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Daniel Klímek – 2 min., krosček).

47:21
    Litoměřice si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za podrážení obdržel Sebastián Gorčík.

37:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

36:19
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Josef Jícha – 2 min., podrážení).

33:15
    Vsetín slibně kombinoval v útočném pásmu a z aktivity těží přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Michael Krutil.

25:51
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šimon Jenáček – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

19:12
    Tentokrát se vylučuje na straně Litoměřic, držení je prohřešek Davida Jindry, za který si posedí dvě minuty.

16:39
    Vsetín bude muset bránit, dvě minuty za držení hole fasuje Lubomír Štach.

11:28
    Nyní si přesilovou hru zkusí hosté z Litoměřic, sekáním oslabil domácí tým Michal Hryciow.

08:42
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Lang – 2 min., hákování).

04:37
    Máme zde první vyloučení utkání, přesilovou hru si zahrají domácí, menší trest za vysokou hůl fasuje Lukáš Válek.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 11. Bartko (Štach, Babka), 20. Gorčík (Pechanec, Gajarský), 22. J. Kloz (R. Vlach), 23. Půček (Štach, Babka), 59. Gorčík (Pechanec) – 14. Krutil (Jindra), 25. Válek, 27. Jícha (A. Beran, Miškář), 56. Lang (Miškář, J. Holý)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A) – Babka, Jenáček, Gajarský – Pechanec, Gorčík, R. Vlach – J. Kloz, Klímek, Půček – Kucharczyk (A), Hořanský, Vítek.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, J. Holý, Výtisk (C), Krutil, Jebavý (A), Kubíček, Baláž – M. Beran (A), Miškář, P. Novák – Koffer, Pytlík, Přikryl – Lang, Válek, Jánský – Toman, Jícha, Jindra.

Rozhodčí: Ondráček, Pilný – Otáhal, Bohuněk