Burnley – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Southampton 1:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (0:0)
Southampton FC
Pondělí 23.11.2020, 21:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 9. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a zase někdy na počtěnou. (22:55:42)

Celkem pohledné utkání je u konce a oba celky si odnesou jeden bod. Branky padaly až ve druhém poločase. Nejdříve se za hosty prosadil Theo Walcott, za domácí celek srovnával střídající Pedro Neto. O něco aktivnějším celkem byli domácí, ale ti doplatili na špatné zakončení.

90+3

90+2
    Wolves vybojovali míč na útočné polovině, ale do zakončení se nedostali. Pokračuje se hrou spíše ve středu hrací plochy.

90+1
    Walcott vybojoval na levé straně rohový kop přesně v momentě, kdy končila základní hrací doba. Ta bude nastavena o další tři minuty.

90
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Ibrahima Diallo.

89
    Začíná předposlední minuta základní hrací doby a zatím je to stále nerozhodně. Dočká se některý z celků vítězné branky anebo se budou body dělit?

87
    Traoré to zkoušel u pravé lajny, ale cestička přes bránící hráče nakonec nevedla a pokračovat se bude vhazováním Sotonu.

86
    Rayan Aït-Nouri se pokoušel na levé straně obejít bránící hráče, ale nakonec se mu to nepovedlo i díky menšímu faulu. Sudí se jej ovšem rozhodl ignorova.t

85
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitor Ferreira.

83
    Pedro Neto mohl být dvojnásobným hrdinou. Na levé straně vápna se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, tentokráte si McCarthy poradil nohami.

82
    Útoky na obě strany. Domácím centr z levé strany vápna nevyšel a hosté chtěli do protiakce, kterou ovšem bránící hráči Wolves na polovině hřiště odvrátili.

81
    Wolves následně měli k dispozici rohový kop, ale ten nic zajímavého nakonec nepřinesl. Pokračuje se rozehrávkou od branky McCartyho.

79
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Moussa Djenepo, přichází Shane Long.

78
    Raúl Jiménez nyní vybojoval standardní situace a po ní dal hlavičkou povedenou branku. Ta byla nakonec odvolána pro ofsajd!

77
    Uvidíme, jak moc tato branka domácí celek nabudí a jak moc se dokážou ještě přemluvit do obratu utkání.
    75. Pedro NETO - 1:1

75
    Wolves právě vstřelili branku!
    A nakonec je tu branka a dočkává se PEDRO NETO! Ten si počkal na odražený míč od tyčky a doklepl jej do odkryté branky. Střelcem byl Jimenez, jenž dělovkou orazítkoval tyč.

74
    Po faulu na pravé straně přišla standardní situace, která byla rozehrána směrem do vápna. Kilman zde zakončoval nohou ze vzduchu, ale branku nakonec nezasáhl.