Slalom žen, 1. kolo, Levi | Vítězka: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Levi | Vítězka: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Týmový závod HS134, Wisla | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Roman Paulus - Tomáš Zajac | (zruš.) | | | Jan Fajk - Michal Duba | Fajk (kon.) |
Daniel Dittrich - Kamil Minda | Minda (kon.) | | | Lucie Szabová - Anželika Petkevičiuteová | Szabová (kon.) |
Leo Brichta - Mateusz Makarowski | Brichta (kon.) | | | Jozef Wittner - Robert Pukač | Wittner (kon.) |
ME v judu - finálový blok (sobota) | (kon.) |
konec
Slalom žen, 2. kolo, Levi
Vítězka: P. Vlhová (SVK)
Jan Prošek
Konečné pořadí 2. kola
1. Petra Vlhová (SVK) 1:50.11
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.19
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.57
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1.35
5. Michelle Gisinová (SUI) +1.41
6. Laurence St. Germainová (CAN) +1.42
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.77
8. Chiara Mairová (AUT) +2.04
9. Mélanie Meillardová (SUI) +2.10
10. Katharina Huberová (AUT) +2.25
11. Irene Curtoniová (ITA) +2.28
12. Martina Dubovská (CZE) +2.49
13. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.61
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2.64
15. Erin Mielzynská (CAN) +2.65
16. Ana Buciková (SLO) +2.86
17. Lena Dürrová (GER) +3.02
18. Marta Bassinová (ITA) +3.14
19. Magdalena Eggerová (AUT) +3.28
20. Martina Peterliniová (ITA) +3.33
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +3.37
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +3.44
23. Andrea Filserová (GER) +3.47
24. Marina Wallnerová (GER) +3.54
25. Amelia Smartová (CAN) +3.61
26. Nastasia Noensová (FRA) +3.72
27. Leona Popovićová (CRO) +3.93
28. Neja Dvorniková (SLO) +4.39
29. Marta Rossettiová (ITA) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Federica Brignoneová (ITA) DNF
Pořadí po 1. kole
1. Petra Vlhová (SVK) 54,19 s
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,52
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,07
5. Wendy Holdenerová (SUI) +1,16
6. Irene Curtoniová (ITA) +1,23
7. Laurence St. Germainová (CAN) +1,24
8. Katharina Truppeová (AUT) +1,33
9. Marta Bassinová (ITA) +1,34
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,36
11. Katharina Huberová (AUT) +1,44
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,47
13. Martina Dubovská (CZE) +1,52
14. Federica Brignoneová (ITA) +1,61
15. Mélanie Meillardová (SUI) +1,64
16. Chiara Mairová (AUT) +1,66
17. Andrea Filserová (GER) +1,70
18. Lena Dürrová (GER) +1,71
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,72
20. Ana Buciková (SLO) +1,83
21. Magdalena Eggerová (AUT) +1,84
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,85
23. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
24. Meta Hrovatová (SLO) +1,92
25. Amelia Smartová (CAN) +1,95
26. Nastasia Noensová (FRA) +2,06
27. Marina Wallnerová (GER) +2,09
28. Marta Rossettiová (ITA) +2,12
29. Martina Peterliniová (ITA) +2,21
30. Leona Popovićová (CRO) +2,29
Průběžné pořadí Světového poháru (1/34)
1. Marta Bassinová (ITA) 100 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 80
3. Petra Vlhová (SVK) 60
4. Michelle Gisinová (SUI) 50
5. Mina Fürst Holtmannová (NOR) 45
...
20. Ester Ledecká (CZE) 11
Celkové pořadí slalomu v sezoně 2019/20:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Katharina Liensbergerová (AUT)
4. Wendy Holdenerová (SUI)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
...
32. Martina Dubovská (CZE) 29
35. Gabriela Capová (CZE) 21
1. Petra Vlhová (SVK) 1:50.11
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.19
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.57
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1.35
5. Michelle Gisinová (SUI) +1.41
6. Laurence St. Germainová (CAN) +1.42
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.77
8. Chiara Mairová (AUT) +2.04
9. Mélanie Meillardová (SUI) +2.10
10. Katharina Huberová (AUT) +2.25
11. Irene Curtoniová (ITA) +2.28
12. Martina Dubovská (CZE) +2.49
13. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.61
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2.64
15. Erin Mielzynská (CAN) +2.65
16. Ana Buciková (SLO) +2.86
17. Lena Dürrová (GER) +3.02
18. Marta Bassinová (ITA) +3.14
19. Magdalena Eggerová (AUT) +3.28
20. Martina Peterliniová (ITA) +3.33
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +3.37
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +3.44
23. Andrea Filserová (GER) +3.47
24. Marina Wallnerová (GER) +3.54
25. Amelia Smartová (CAN) +3.61
26. Nastasia Noensová (FRA) +3.72
27. Leona Popovićová (CRO) +3.93
28. Neja Dvorniková (SLO) +4.39
29. Marta Rossettiová (ITA) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Federica Brignoneová (ITA) DNF
Pořadí po 1. kole
1. Petra Vlhová (SVK) 54,19 s
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,52
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,07
5. Wendy Holdenerová (SUI) +1,16
6. Irene Curtoniová (ITA) +1,23
7. Laurence St. Germainová (CAN) +1,24
8. Katharina Truppeová (AUT) +1,33
9. Marta Bassinová (ITA) +1,34
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,36
11. Katharina Huberová (AUT) +1,44
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,47
13. Martina Dubovská (CZE) +1,52
14. Federica Brignoneová (ITA) +1,61
15. Mélanie Meillardová (SUI) +1,64
16. Chiara Mairová (AUT) +1,66
17. Andrea Filserová (GER) +1,70
18. Lena Dürrová (GER) +1,71
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,72
20. Ana Buciková (SLO) +1,83
21. Magdalena Eggerová (AUT) +1,84
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,85
23. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
24. Meta Hrovatová (SLO) +1,92
25. Amelia Smartová (CAN) +1,95
26. Nastasia Noensová (FRA) +2,06
27. Marina Wallnerová (GER) +2,09
28. Marta Rossettiová (ITA) +2,12
29. Martina Peterliniová (ITA) +2,21
30. Leona Popovićová (CRO) +2,29
Průběžné pořadí Světového poháru (1/34)
1. Marta Bassinová (ITA) 100 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 80
3. Petra Vlhová (SVK) 60
4. Michelle Gisinová (SUI) 50
5. Mina Fürst Holtmannová (NOR) 45
...
20. Ester Ledecká (CZE) 11
Celkové pořadí slalomu v sezoně 2019/20:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Katharina Liensbergerová (AUT)
4. Wendy Holdenerová (SUI)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
...
32. Martina Dubovská (CZE) 29
35. Gabriela Capová (CZE) 21
1. Vlhová 160 bodoů
2. Bassinová 113,
3. Gisinová 95,
4. Brignoneová a Shiffrinová obě 80,
6. Holtmannová 63
______________________
22. Dubovská 22,
34. Ledecká 11. (14:30:04)
1. Petra Vlhová (SVK) 1:50.11
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.19
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.57
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1.35
5. Michelle Gisinová (SUI) +1.41
6. Laurence St. Germainová (CAN) +1.42
7. Katharina Truppeová (AUT) +1.77
8. Chiara Mairová (AUT) +2.04
9. Mélanie Meillardová (SUI) +2.10
10. Katharina Huberová (AUT) +2.25
11. Irene Curtoniová (ITA) +2.28
12. Martina Dubovská (CZE) +2.49
13. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2.61
14. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2.64
15. Erin Mielzynská (CAN) +2.65
16. Ana Buciková (SLO) +2.86
17. Lena Dürrová (GER) +3.02
18. Marta Bassinová (ITA) +3.14
19. Magdalena Eggerová (AUT) +3.28
20. Martina Peterliniová (ITA) +3.33
21. Kristin Lysdahlová (NOR) +3.37
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +3.44
23. Andrea Filserová (GER) +3.47
24. Marina Wallnerová (GER) +3.54
25. Amelia Smartová (CAN) +3.61
26. Nastasia Noensová (FRA) +3.72
27. Leona Popovićová (CRO) +3.93
28. Neja Dvorniková (SLO) +4.39
29. Marta Rossettiová (ITA) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Federica Brignoneová (ITA) DNF
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.18
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0.57
1. Mairová 1:52.15
2. Meillardová +0.06
3. Huberová +0.21
1. Petra Vlhová (SVK) 54,19 s
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,15
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,52
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,07
5. Wendy Holdenerová (SUI) +1,16
6. Irene Curtoniová (ITA) +1,23
7. Laurence St. Germainová (CAN) +1,24
8. Katharina Truppeová (AUT) +1,33
9. Marta Bassinová (ITA) +1,34
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,36
11. Katharina Huberová (AUT) +1,44
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,47
13. Martina Dubovská (CZE) +1,52
14. Federica Brignoneová (ITA) +1,61
15. Mélanie Meillardová (SUI) +1,64
16. Chiara Mairová (AUT) +1,66
17. Andrea Filserová (GER) +1,70
18. Lena Dürrová (GER) +1,71
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,72
20. Ana Buciková (SLO) +1,83
21. Magdalena Eggerová (AUT) +1,84
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +1,85
23. Erin Mielzynská (CAN) +1,91
24. Meta Hrovatová (SLO) +1,92
25. Amelia Smartová (CAN) +1,95
26. Nastasia Noensová (FRA) +2,06
27. Marina Wallnerová (GER) +2,09
28. Marta Rossettiová (ITA) +2,12
29. Martina Peterliniová (ITA) +2,21
30. Leona Popovićová (CRO) +2,29
1. Marta Bassinová (ITA) 100 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 80
3. Petra Vlhová (SVK) 60
4. Michelle Gisinová (SUI) 50
5. Mina Fürst Holtmannová (NOR) 45
...
20. Ester Ledecká (CZE) 11
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Katharina Liensbergerová (AUT)
4. Wendy Holdenerová (SUI)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
...
32. Martina Dubovská (CZE) 29
35. Gabriela Capová (CZE) 21
1. Mikaela Shiffrinová (USA)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Katharina Truppeová (AUT)
5. Petra Vlhová (SVK)
6. Katharina Liensbergerová (AUT)
7. Chiara Mairová (AUT)
8. Kristin Lysdahlová (NOR)
9. Irene Curtoniová (ITA)
10. Laurence St. Germainová (CAN)
11. Lena Dürrová (GER)
12. Katharina Huberová (AUT)
13. Bernadette Schildová (AUT)
14. Katharina Gallhuberová (AUT)
15. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
16. Federica Brignoneová (ITA)
17. Erin Mielzynská (CAN)
18. Franziska Gritschová (AUT)
19. Meta Hrovatová (SLO)
20. Marlene Schmotzová (GER)
21. Roni Remmeová (CAN)
22. Nastasia Noensová (FRA)
23. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
24. Martina Peterliniová (ITA)
25. Ana Buciková (SLO)
26. Marta Rossettiová (ITA)
27. Martina Dubovská (CZE)
28. Ali Nullmeyerová (CAN)
29. Asa Andová (JPN)
30. Gabriela Capová (CZE)
31. Marta Bassinová (ITA)
32. Mélanie Meillardová (SUI)
33. Jessica Hilzingerová (GER)
34. Andrea Filserová (GER)
35. Charlie Guestová (GBR)
36. Lila Lapanjová (USA)
37. Nina O'Brienová (USA)
38. Lara Della Meaová (ITA)
39. Amelia Smartová (CAN)
40. Mireia Gutiérrezová (AND)
41. Alexandra Tilleyová (GBR)
42. Josephine Forniová (FRA)
43. Riikka Honkanenová (FIN)
44. Andrea Komšićová (CRO)
45. Paula Moltzanová (USA)
46. Resi Stieglerová (USA)
47. Neja Dvorniková (SLO)
48. Kaja Norbyeová (NOR)
49. Marina Wallnerová (GER)
50. Adriana Jelinková (NED)
51. Maria Therese Tvibergová (NOR)
52. Tuva Norbyeová (NOR)
53. Nicole Goodová (SUI)
54. Bernardette Lorenzová (AUT)
55. Leona Popovićová (CRO)
56. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
57. Carole Bissigová (SUI)
58. Serena Vivianiová (ITA)
59. Anastasia Gornostajevová (RUS)
60. Martina Ostlerová (GER)
61. Magdalena Eggerová (AUT)
62. Camille Rastová (SUI)
63. Rosa Pohjolainenová (FIN)
64. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
65. Julia Toiviainenová (FIN)
66. Kia-Emilia Hakalová (FIN)
67. Luisa Mangoldová (GER)
68. Kim Vanreuselová (BEL)
69. Elese Sommerová (CZE)