Slalom žen, 1. kolo, Levi | Vítězka: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Levi | Vítězka: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Týmový závod HS134, Wisla | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Roman Paulus - Tomáš Zajac | (zruš.) | | | Jan Fajk - Michal Duba | Fajk (kon.) |
Daniel Dittrich - Kamil Minda | Minda (kon.) | | | Lucie Szabová - Anželika Petkevičiuteová | Szabová (kon.) |
Leo Brichta - Mateusz Makarowski | Brichta (kon.) | | | Jozef Wittner - Robert Pukač | Wittner (kon.) |
ME v judu - finálový blok (sobota) | (kon.) |
konec
SP - týmový závod HS134, Wisla
Vítěz: Rakousko
Patrik Sandev
Konečné pořadí:
1. Rakousko – 1078,0 bodů
2. Německo – 1069,3 bodů
3. Polsko – 1061,5 bodů
4. Norsko – 1024,2 bodů
5. Japonsko – 996,3 bodů
6. Slovinsko – 968,4 bodů
7. Rusko – 875,5 bodů
8. Švýcarsko – 863,0 bodů
...
9. Česko – 368,0 bodů (nepostoupilo do 2. kola)
Průběžné pořadí (po 1. kole):
1. Německo – 530,8 bodů
2. Rakousko – 530,1 bodů
3. Polsko – 523,2 bodů
4. Norsko – 493,2 bodů
5. Japonsko – 489,0 bodů
6. Slovinsko – 472,7 bodů
7. Rusko – 425 bodů
8. Švýcarsko – 421,0 bodů
...
9. Česko – 368,0 bodů (nepostoupilo do 2. kola)
Startovní listina:
1. Rusko (Roman Trofimov, Michail Maksimočkin, Ilja Mankov, Jevgenij Klimov)
2. Česká republika (Vojtěch Štursa, Filip Sakala, Viktor Polášek, Čestmír Kožíšek)
3. Švýcarsko (Sandro Hauswirth, Simon Ammann, Dominik Peter, Gregor Deschwanden)
4. Japonsko (Rjoju Kobajaši, Džunširo Kobajaši, Daiki Ito, Jukija Sato)
5. Slovinsko (Timi Zajc, Peter Prevc, Anže Lanišek, Žiga Jelar)
6. Polsko (Piotr Żyła, Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
7. Norsko (Robert Johansson, Marius Lindvik, Daniel-André Tande, Halvor Egner Granerud)
8. Rakousko (Michael Hayböck, Philipp Aschenwald, Daniel Huber, Stefan Kraft)
9. Německo (Constantin Schmid, Pius Paschke, Karl Geiger, Markus Eisenbichler)
1. Rakousko – 1078,0 bodů
2. Německo – 1069,3 bodů
3. Polsko – 1061,5 bodů
4. Norsko – 1024,2 bodů
5. Japonsko – 996,3 bodů
6. Slovinsko – 968,4 bodů
7. Rusko – 875,5 bodů
8. Švýcarsko – 863,0 bodů
...
9. Česko – 368,0 bodů (nepostoupilo do 2. kola)
Průběžné pořadí (po 1. kole):
1. Německo – 530,8 bodů
2. Rakousko – 530,1 bodů
3. Polsko – 523,2 bodů
4. Norsko – 493,2 bodů
5. Japonsko – 489,0 bodů
6. Slovinsko – 472,7 bodů
7. Rusko – 425 bodů
8. Švýcarsko – 421,0 bodů
...
9. Česko – 368,0 bodů (nepostoupilo do 2. kola)
Startovní listina:
1. Rusko (Roman Trofimov, Michail Maksimočkin, Ilja Mankov, Jevgenij Klimov)
2. Česká republika (Vojtěch Štursa, Filip Sakala, Viktor Polášek, Čestmír Kožíšek)
3. Švýcarsko (Sandro Hauswirth, Simon Ammann, Dominik Peter, Gregor Deschwanden)
4. Japonsko (Rjoju Kobajaši, Džunširo Kobajaši, Daiki Ito, Jukija Sato)
5. Slovinsko (Timi Zajc, Peter Prevc, Anže Lanišek, Žiga Jelar)
6. Polsko (Piotr Żyła, Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
7. Norsko (Robert Johansson, Marius Lindvik, Daniel-André Tande, Halvor Egner Granerud)
8. Rakousko (Michael Hayböck, Philipp Aschenwald, Daniel Huber, Stefan Kraft)
9. Německo (Constantin Schmid, Pius Paschke, Karl Geiger, Markus Eisenbichler)
1. Rakousko – 1078,0 bodů
2. Německo – 1069,3 bodů
3. Polsko – 1061,5 bodů
4. Norsko – 1024,2 bodů
5. Japonsko – 996,3 bodů
6. Slovinsko – 968,4 bodů
7. Rusko – 875,5 bodů
8. Švýcarsko – 863,0 bodů
...
9. Česko – 368,0 bodů
1. Rakousko – 938,4 bodů
2. Německo – 934,9 bodů
3. Polsko – 920,7 bodů